Your Cart
oringi epdm

GDZIE KUPIĆ ORINGI DO KLIMATYZACJI?

Oringi to główne uszczelnienia techniczne, które zabezpieczają i uszczelniają połączenia. Mają one za zadanie nie pozwolić na przedostanie się innego medium do środka lub wewnątrz danego przedmiotu.

Oringi znajdziemy również w układach klimatyzacji

Układy klimatyzacji samochodowej

Podstawą wyposażenia nowoczesnych samochodów w XXI w jest klmatyczacja jak wiemy przynosi ona uczucie komfortu zwłaszcza w gorące i upalne dni, czasami służy pomocą zimową porą. Jak sie jednak okazuje układy te często ulegają przeciekom

Co powoduje przecieki w układach klimatyzacji samochodowej?

Najczęściej w starych samochodach klimatyzacja po prostu nie działa,  wtedy jedziemy do mechanika w tym warsztacie samochodowym możemy dowiedzieć się o następujących uszkodzeniach

Uszkodzenie osuszacza klimatyzacji

Uszkodzenie osuszacza klimatyzacji powoduje najczęściej zakup nowego osuszacza. Również w tym przypadku ma miejsce uzupełnienie odczynnika, co powoduje wzrost kosztów

wyciek zielonego plynu

Wyciek zielonego płynu oznacza rozszczelnie układu klimatyzacji. Tym samym należy sprawdzić uszczelki.

wyciek oleju ze sprężarki

Wyciek oleju ze sprężarki najczęściej sugeruje jej regeneracje dla starszych samochodów lub po prostu zakup nowego modelu.

uszkodzona chłodnica

Uszkodzona chłodnica najczęściej jest spowodowana kolizją. Drobna stłuczka z ptakami, czy słupkami parkingowymi powoduje jej delikatne ugięcie, co przekłada się na jej uszkodzenie. Rozwiązaniem jest zakup nowej lub używanej chłodnicy.

uszkodzony kompresor

Uszkodzony kompresor to jeden z największych kosztów możliwych do wykonania podczas serwisu klimatyzacji. Warto rozważyć zakup kompresora używanego z drugiej ręki lub regeneracja.

brak odczynnika  w układzie

Brak odczynnika w układzie to oznaka braku szczelności. Zarówno poszczególne składowe jak i połączenia warto sprawdzić. Wymiana oringów do klimatyzacji również jest zalecana.

zablokowany zabór rozprężny

Zablokowany zabór rozprężny to praca dedykowana dla mechaników i serwisantów klimatyzacji.

Tutaj kupisz: oringi do klimatyzacji

Nieszczelność układu

Nieszczelność układu klimatyzacji to najczęstszy przypadek. Jak już napisaliśmy wcześniej, wynika to z uszkodzenia elementów składowych klimatyzacji, bądź uszkodzeniu połączeń układu. W tym celu warto zdiagnozować wyciek wykonując test szczelności. Jednym z rozwiązań jest zastosowanie hydrogenu, który wskazuje miejsca ubytku czynnika w klimatyzacji.

Oringi klimatyzacji

Zatem zadajmy właściwe pytanie:

GDZIE KUPIĆ ORINGI DO KLIMATYZACJI?

Oringi do klimatyzacji można zakupić w POWER Rubber. Sklep pełen artykułów gumowych oferuje szeroką gamę uszczelnień, zarówno w rozmiarach calowych jak i metrycznych.

Oringi do układów klimatyzacji w sprzedaży wysyłkowej

POWER Rubber oferuje sprzedaż uszczelek gumowych w sprzedaży wysyłkowej. Oferujemy możliwość płatności online, przelew oraz za pobraniem.

Oringi do klimatyzacji – Warszawa

Jeżeli potrzebujesz szeroki wybór uszczelek do klimatyzacji to zapraszamy do POWER Rubber. Ponad 1,5 miliona oringów dostępnych od reki.

Sklep wyroby gumowe w Pruszkowie

Szeroka oferta na artykuły gumowe oferuje również inne wyroby gumowe. W naszej ofercie znajdziesz kleje techniczne, sznury gumowe, wibroizolatory i amortyzatory metalowo-gumowe oraz maty gumowe.

Dojazd do sklepu gumowego

Sklep gumowy znajduje się pod adresem:

Pruszków, Domaniewska 5A, powiat pruszkowski, woj. Mazowiecki. Blisko m.st. Warszawa

 

Tel. 505 16 03 03
Adres e-mail: power@powerrubber.com
Zapraszamy

Poniedziałek – Piątek od 8.00 do 17.00

Sobota Czynne od 8.00 do 12.00

Artykuły gumowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Potrzebuje właściwej oferty? Skontaktuj się z Nami z POWER Rubber

Oferujemy Wsparcie i Doradztwo w zakresie oferowanych wyrobów i ich Produkcji.

Zapraszamy do opisania danej sytuacji, zapytania. Przedstawimy właściwe rozwiązania. Przygotujemy wycenę oraz harmonogram produkcji. Zapraszamy

Opiszę co potrzebuję
w Formularzu kontaktowym!