Bariery Drogowe Plastikowe

Zapora drogowa to pierwszy krok to zwiększenia bezpieczeństwa przez ograniczenie zakresu poruszania.

Bariery Drogowe Plastikowe wysokiej jakośći w POWER Rubber pod Warszawą
Jeżeli zastanawiasz się jakie wybrać bariery, które są lekkie, ale jednocześnie stabilne, to bariery plastikowe są najlepszym rozwiązaniem. Połączenie trwałości oraz niezawodności to podstawa w funkcjonowaniu elementów wyposażenie drogowego. Zapraszamy po zakup do Pruszkowa, pod Warszawą.

Zastosowanie Barier Drogowych na drodze
Zapory drogowe są szczególnie ważne przy bezpieczeństwie na drodze. Stosuje się je do oddzielenia pasów lub zakrętów, które mogą lub całkowicie zagrażają użytkownikom drogi. Warto podkreślić, że taka zapora drogowa waży około 5kg, a po zasypaniu piskiem lub zalaniu wodą około 20kg. Ta cecha umożliwia stanie na wietrze w ciężkich warunkach.

Bariery Drogowe powinny uniemożliwić jazdę poza krawędź wyznaczonego miejsca do jazdy. Służą one także do oddzielania pasów ruchu, które kierują się w przeciwną do siebie stronę. Stosuje się je na wiaduktach, autostradach, jezdniach oraz drogach pobocznych.

Bariery-drogowe-80b

Pokaż Filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 18

Wyświetlanie wszystkich wyników: 18

W Power Rubber znajdziesz zapory drogowe wykonane z wytrzymałego polietylenu, odpornego na uszkodzenia, rozciąganie, działanie promieniowania UV, korozję i chemikalia. W swoim asortymencie posiadamy różne rodzaje barier drogowych (np. bariera ochronna biała, zapora drogowa harmonijka).

Zastosowanie plastikowych barier ochronnych

Kontrola ruchu pojazdów i pieszych

Zapory drogowe pozwalają na zarządzanie ruchem oraz wskazywanie obszarów niebezpiecznych. Ich instalacja pomaga w zmniejszeniu natężenia ruchu na drogach. Bariery stosuje się również do blokowania ruchu pieszych przed wejściem w obszar niebezpieczny lub ograniczony dostępem. Służą również do rozdzielania pasa ruchu, uniemożliwiają jazdę poza krawędź wyznaczonego miejsca.

Roboty drogowe

Instalacja barier drogowych pozwala na zapewnienie bezpieczeństwa na drogach o dużym natężeniu ruchu. Pochłaniają one uderzenie, dzięki czemu podczas kolizji zmniejszają ryzyko utraty życia lub zdrowia.

Place budowy

Używane są do kierowania ruchem i zapewnienia bezpieczeństwa pojazdów i pieszych. Służą do odseparowania pracowników od potencjalnych zagrożeń. Widoczne po zmroku oraz podczas niesprzyjających warunków pogodowych. Pomagają we wskazaniu niebezpiecznych obszarów na terenie budowy.

Imprezy sportowe i plenerowe

Ustawienie plastikowych barier drogowych w strategicznych miejscach pozwala zmniejszyć natężenie ruchu pieszych, skierować ich we wskazane miejsce lub wyznaczyć obszar, po którym mogą się poruszać.

Bariery drogowe plastikowe – zalety

  • Wytrzymałość i trwałość– służą do wielokrotnego użytku. Kolory nie blakną pod wpływem długotrwałego działania promieni słonecznych. Stabilne i odporne na uderzenia.
  • Mobilność – lekkie i łatwe w przenoszeniu oraz transporcie. Szybko się je rozstawia. Można je układać w stosy.
  • Widoczność – dostępne w różnych kolorach, które są widoczne w nocy oraz w miejscach o słabym oświetleniu. Przystosowane do montażu świateł i odblasków, które dodatkowo zwiększają widoczność i bezpieczeństwo.
  • Dowolna konfiguracja – bariery można dowolnie łączyć ze sobą za pomocą połączenia typu damski-męski.
Bariery Drogowe Plastikowe

Bariery drogowe plastikowe służą do tymczasowej kontroli ruchu na drodze i autostradach, wokół miejsc pracy i obiektów użyteczności publicznej. Puste w środku zapory drogowe występują w różnych kształtach, kolorach (np. bariera ochronna biała) i rozmiarach. Można napełnić je wodą lub piaskiem. Są lekkie i przenośne. Wykonane z materiału odpornego na działanie warunków pogodowych (mróz, wilgoć) oraz promieniowanie UV. Przystosowane do montażu świateł i odblasków.