Lustra drogowe

Lustra drogowe

lustro-drogowe-90-stopni-40x60
lustro-drogowe-90-stopni-40x60

Przedstawiamy Państwu starannie sprofilowaną ofertę luster drogowych, które w znaczny sposób poprawią warunki panujące na drodze. Jesteśmy firmą, której leży na sercu Państwa bezpieczeństwo, dlatego wszystko, co wyjdzie z naszych hali produkcyjnych i magazynów spełnia wszelkie normy zgodne z wytycznymi BHP.

Lustra drogowe
Na drogach często jest tak, że fragmenty budynku, część drzewostanu, ogrodzenie czy inny element infrastruktury ogranicza nam widoczność. Kierowca traci wiele czasu, wytężając wzrok, by zanalizować swoją sytuację, lecz pomimo tego i tak może być narażony na stłuczkę. W ramach prewencyjnych czynności należy zaopatrzyć taki newralgiczny punkt w narzędzia, które pozwolą uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji. Takimi produktami są oczywiście lustra drogowe.

Lustra drogowe – gwarancja bezpieczeństwa
Lustra drogowe są gwarancją bezpieczeństwa na drodze. Stanowią nieocenioną pomoc dla kierujących pojazdem na wszelkiego rodzaju skrzyżowaniach, zjazdach czy przystankach komunikacji miejskiej ustawionych na łukach ulic. Sięgając po lustra z Power Rubber, mogą mieć Państwo pewność, że w ruchu ulicznym zapanuje atmosfera przewidywalnego ładu.

Wyświetlanie wszystkich 12 wyników

X