Lustra drogowe

Lustra przemysłowe na drogi i ulice

Przedstawiamy Państwu starannie sprofilowaną ofertę luster drogowych, które w znaczny sposób poprawią warunki panujące na drodze. Jesteśmy firmą, której leży na sercu Państwa bezpieczeństwo, dlatego wszystko, co wyjdzie z naszych hali produkcyjnych i magazynów spełnia wszelkie normy zgodne z wytycznymi BHP.

Lustra drogowe
Na drogach często jest tak, że fragmenty budynku, część drzewostanu, ogrodzenie czy inny element infrastruktury ogranicza nam widoczność. Kierowca traci wiele czasu, wytężając wzrok, by zanalizować swoją sytuację, lecz pomimo tego i tak może być narażony na stłuczkę. W ramach prewencyjnych czynności należy zaopatrzyć taki newralgiczny punkt w narzędzia, które pozwolą uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji. Takimi produktami są oczywiście lustra drogowe.

Lustra drogowegwarancja bezpieczeństwa
Lustra drogowe są gwarancją bezpieczeństwa na drodze. Stanowią nieocenioną pomoc dla kierujących pojazdem na wszelkiego rodzaju skrzyżowaniach, zjazdach czy przystankach komunikacji miejskiej ustawionych na łukach ulic. Sięgając po lustra z Power Rubber, mogą mieć Państwo pewność, że w ruchu ulicznym zapanuje atmosfera przewidywalnego ładu.

lustro-drogowe-90-stopni-40x60

Pokaż Filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Lustra przemysłowe

Lustra przemysłowe

lustro-drogowe-60
Lustro drogowe 60cm.

Lustra przemysłowe
Zwiększenie widoczności przy jednoczesnym zwiększeniu poziomu bezpieczeństwa uzyskujemy przy pomocy luster przemysłowych. Przeznaczone zarówno do wewnątrz jak i na zewnątrz, umożliwiając ujrzenie trudnowidocznych miejsc, a zwłaszcza innych użytkowników ruchu. W ten sposób zyskujemy nasz czas oraz troskę – o nas jako kierujących pojazdami oraz pasażerów i innych użytkowników.

Lustra drogowe podnoszą poziom bezpieczeństwa

lustro-drogowe-30
Lustro drogowe 30cm.

Lustra drogowe wykorzystywane są dla poprawy bezpieczeństwa ruchu pojazdów w miejscach o ograniczonej widoczności. Produkuje się je z materiałów, które są jednocześnie trwałe oraz bezpieczne w przypadku zniszczenia – po uszkodzeniu tafla lustra nie rozpada się na drobne kawałki, dzięki czemu wykluczona jest możliwość zranienia przebywających w pobliżu osób. Biorąc pod uwagę różnorodne miejsca wykorzystania, lustra drogowe mogą mieć odmienny kształt i średnicę, przy czym zawsze wyposażone są w specjalne zestawy montażowe, pozwalające na ich instalacją na słupach oraz murach. Ważna jest także możliwość regulacji ich ustawienia w płaszczyźnie pionowej oraz poziomej, dzięki czemu w prosty sposób można optymalnie dostosować ustawienie luster drogowych do warunków przestrzennych panujących w danym miejscu.