Odboje parkingowe

Odboje parkingowe

Separatory parkingowe i gumowe ograniczniki parkingowe

separator parkingowy gumowy
Chroń pieszych i budynki przed niebezpieczeństwem pojazdów mechanicznych. Zastosuj separatory parkingowe.

Przedstawiamy Państwu odboje parkingowe wykonane ze specjalistycznych mieszanek gumy. Dzięki temu przez lata mogą bezawaryjnie służyć swoim użytkownikom. Nasi wysoko wykwalifikowani pracownicy, którzy korzystają z najnowszych strategii produkcyjnych i innowacyjny park technologiczny, pozwalają nam plasować się w czołówce branży związanej z wyrobami gumowymi. Dlatego wybierając odboje gumowe u nas, mogą Państwo mieć pewność, że otrzymają pełnowartościowy produkt.

Odboje parkingowe
Głównym zadaniem odbojów gumowych jest zatrzymanie auta w odpowiednim momencie i zapewnienie mu przez to właściwej pozycji. Z pozoru prosta czynność, przynosi wiele korzyści, zarówno dla właściciela pojazdu, jak i innych użytkowników pobliskiej infrastruktury. Dzięki naszemu produktowi parkowanie już nigdy więcej nie zakończy się naruszeniem zderzaka czy podwozia, a piesi nie będą musieli się przeciskać w wąskiej szparze chodnika, ponieważ samochód zająć ich przestrzeń.

Solidne odboje parkingowe
Nasze odboje parkingowe ze specjalistycznych mieszanek gumy. Dzięki temu ich struktura jest odporna na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych. Ponadto produkt wytrzymuje duże obciążenie.

Showing 1–12 of 18 results

Ograniczniki parkingowe z taśmą odblaskową

Ograniczniki parkingowe są stosowane do uporządkowania pojazdów na parkingach. Ograniczają najazd kół pojazdu poza wyznaczony obszar. Montaż ogranicznika parkingowego wykonuje się przy użyciu kołków rozporowych bezpośrednio do nawierzchni drogi na okres stały lub czasowy, nie wymaga szczególnego przygotowania podłoża. W zależności od wielkości separatora, ilość używanych kołków wynosi od 2 do 8szt.

X