Odboje parkingowe

Separatory parkingowe i gumowe ograniczniki parkingowe

Odboje parkingowe wykonane ze specjalistycznych mieszanki  gumowej

Dzięki temu przez lata mogą bezawaryjnie służyć swoim użytkownikom: w domu, w garażu, na podwórku, czy na parkingach.  Nasi wysoko wykwalifikowani pracownicy, którzy korzystają z najnowszych technologii produkcyjnych oraz innowacyjny park technologiczny, pozwalają nam plasować się w czołówce branży związanej z wyrobami gumowymi. Dlatego wybierając odboje gumowe u nas, mogą Państwo mieć pewność, że otrzymają pełnowartościowy produkt najwyższej jakości.

Odboje parkingowe znajdują zastosowanie na parkingach i placach manewrowych
Głównym zadaniem odbojów gumowych jest zatrzymanie auta w odpowiednim momencie i zapewnienie mu przez to właściwej pozycji. Z pozoru prosta czynność, przynosi wiele korzyści, zarówno dla właściciela pojazdu, jak i innych użytkowników pobliskiej infrastruktury. Dzięki naszemu produktowi parkowanie już nigdy więcej nie zakończy się naruszeniem zderzaka czy podwozia, a piesi nie będą musieli się przeciskać w wąskiej szparze chodnika, ponieważ samochód zająć ich przestrzeń.

Solidne odboje parkingowe do grażu i obszary przemysłowe
Nasze odboje parkingowe ze specjalistycznych mieszanek gumy. Dzięki temu ich struktura jest odporna na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych. Ponadto produkt wytrzymuje duże obciążenie.

separator parkingowy gumowy

Pokaż Filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 18

Pokaż Filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 18

Ograniczniki parkingowe z taśmą odblaskową