Odboje parkingowe

Separatory parkingowe i gumowe ograniczniki parkingowe

Odboje parkingowe wykonane ze specjalistycznych mieszanki  gumowej

Dzięki temu przez lata mogą bezawaryjnie służyć swoim użytkownikom: w domu, w garażu, na podwórku, czy na parkingach.  Nasi wysoko wykwalifikowani pracownicy, którzy korzystają z najnowszych technologii produkcyjnych oraz innowacyjny park technologiczny, pozwalają nam plasować się w czołówce branży związanej z wyrobami gumowymi. Dlatego wybierając odboje gumowe u nas, mogą Państwo mieć pewność, że otrzymają pełnowartościowy produkt najwyższej jakości.

Odboje parkingowe znajdują zastosowanie na parkingach i placach manewrowych
Głównym zadaniem odbojów gumowych jest zatrzymanie auta w odpowiednim momencie i zapewnienie mu przez to właściwej pozycji. Z pozoru prosta czynność, przynosi wiele korzyści, zarówno dla właściciela pojazdu, jak i innych użytkowników pobliskiej infrastruktury. Dzięki naszemu produktowi parkowanie już nigdy więcej nie zakończy się naruszeniem zderzaka czy podwozia, a piesi nie będą musieli się przeciskać w wąskiej szparze chodnika, ponieważ samochód zająć ich przestrzeń.

Solidne odboje parkingowe do grażu i obszary przemysłowe
Nasze odboje parkingowe ze specjalistycznych mieszanek gumy. Dzięki temu ich struktura jest odporna na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych. Ponadto produkt wytrzymuje duże obciążenie.

separator parkingowy gumowy

Pokaż Filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 19

Wyświetlanie wszystkich wyników: 19

Odboje parkingowe

Odboje parkingowe chronią ściany, ogrodzenia i miejsca parkingowe przed przypadkowym uderzeniem. Można je zamontować tymczasowo lub na stałe. Wykonane są z materiału odpornego na silne uderzenia, odpornego na wahania temperatury oraz działanie niesprzyjających warunków pogodowych (śnieg, deszcz). Zderzaki parkingowe wyposażone są w specjalne panele odblaskowe, które zapewniają doskonałą widoczność w nocy.

W jakim celu instaluje się odboje parkingowe?

Zadaniem progów parkingowych jest spełnienie dwóch nadrzędnych funkcji tj. ochrona mienia przed uszkodzeniem oraz wydajniejsze parkowanie. Każdy próg parkingowy ma swoją długość, która zbliżona jest do szerokości samochodu. Wyznacza on przybliżoną wielkość miejsca do zaparkowania, dzięki czemu na parkingu może zmieścić się określona liczba pojazdów. Warto dodać, że progi parkingowe są wszechstronne – można je zamontować w różnych miejscach (garaż, prywatna posesja, galerie handlowe, parkingi podziemne).

Zastosowanie progów parkingowych

Parking

Progi parkingowe zapobiegają przypadkowemu uderzeniu jednego pojazdu w drugi. Blokują pojazd przed dalszą jazdą. Informują kierowców, jak daleko mogą wjechać w wydzielone miejsce parkingowe, aby nie uderzyć w ścianę lub inny samochód. Ustawienie ogranicznika parkingowego uniemożliwia niekontrolowany wjazd na chodnik lub pas dla rowerów, po którym odbywa się ruch pieszych lub rowerzystów.

Garaż

Ogranicznik parkingowy do garażu zmniejsza ryzyko uszkodzenia ścian i pojazdów podczas parkowania. Pozwala zatrzymać samochód w wyznaczonym miejscu. Doskonale sprawdza się w wąskich garażach lub w przypadku początkujących kierowców, którzy są mniej doświadczeni w manewrowaniu pojazdem w ograniczonej przestrzeni. Ogranicznik parkingowy przyklejany pozwala dodatkowo chronić podłogę w garażu. Jest szybki w instalacji i nie wymaga dodatkowych narzędzi do montażu.

Sprawdź, jakie są zalety stosowania progów parkingowych:

  • Wytrzymałość – są odporne na wielokrotne uderzenia kół pojazdów. Odporne na działanie soli i szkodliwych substancji chemicznych.
  • Trwałość – kolor nie blaknie pod wpływem długotrwałego działania promieni słonecznych.
  • Bezpieczeństwo – zapobiegają uszkodzeniom pojazdów i mienia. Widoczne w dzień i w nocy.
  • Wszechstronność – można je zamontować zarówno wewnątrz (np. garaż podziemny), jak i na zewnątrz budynków.
  • Elastyczność – dopasowują się do każdej nawierzchni drogowej.
  • Lekkie i łatwe w montażu.
  • Niski koszt utrzymania – wymagają minimalnej konserwacji.
  • Elastyczne – dopasowują się do każdej nawierzchni drogowej

Ograniczniki parkingowe z taśmą odblaskową