Odbojnice na ściany

Odbojnice gumowe na ściany

Odbojnice na ściany to elementy, których celem jest ochrona elementów konstrukcji budynków, takich jakim są ściany. Jednoczeście stosując nasze odboje, umożliwiamy swobodę ruchu, zwłaszcza dla Kierowców jak i pasażerów pojazdów samochodowych parkujących blisko ścian.

Odbojnice ścienne
Przedmioty te mają za zadanie odizolować ściany przed zabrudzeniem lub zniszczeniem ścian przez meble lub wzmożony ruch w danym pomieszczeniu bądź korytarzu.
Stosowane są także na drzwiach, by uchronić je od zarysowań w takich miejscach jak sklepy, szpitale czy nawet biura wulkanizacji. Chronią one także przed uszkodzeniami ciała np. zatarciami o krawędź ściany.

odbojnica scienna

Pokaż Filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Ochraniacze naścienne do garażu

Jak zabezpieczyć drzwi samochodu przed obijaniem w garazu

Jak zabezpieczyć drzwi samochodu przed obijaniem w garażu? To pytanie często jest zadawane zwłaszcza przez osoby zamieszkujące blokowiska lub właścicieli parkingów podziemnych. Jedna chwila i tracimy lakier na naszych elementach karoserii, takich jak drzwi, klapa czy maska. Na ścianie pozostawiamy ślad. A po co? Jaki temu jest cel. Warto zastosować odbojnce na ściane, która zabezpiecza elementy karoseri przed uszkodzeniem.