Pachołki drogowe

Pachołki drogowe plastikowe

Pachołki drogowe, którymi dysponujemy, doskonale sprawdzają się zarówno w przydomowym warsztacie czy garażu, jak i również w profesjonalnych instytucjach. Są wszędzie tam, gdzie liczy się zwiększenie bezpieczeństwa przez przyciągnięcie uwagi swoich wyglądem. Oferowane przez Power Rubber akcesoria drogowe pozwalają codziennie dbać o bezpieczeństwo użytkowników ruchu drogowego i pieszego.

Pachołki drogowe
Pachołki znajdują szerokie zastosowanie w czasie regulowania ruchu ulicznego. Dzięki nim w sytuacjach kryzysowych bądź podczas remontów nawierzchni czy innych prac, można wydzielić tymczasowe pasy ruchu. Dzięki temu uniknie się wielogodzinnych przestojów. Przedstawiany przez nas produkt doskonale sprawdza się podczas nauki jazdy samochodem. Na placach ćwiczeniowych może służyć za elementy ulicznej infrastruktury. Dzięki nim można ćwiczyć wiele manewrów jak łuk czy parkowanie. Pachołki drogowe staną się świetnym wyjściem, gdy trzeba będzie zaznaczyć niebezpieczne miejsce na naszej działce.

Pachołki drogowe – bezpieczeństwo ruchu
Power Rubber to firma, którą tworzą entuzjaści z długoletnim doświadczeniem. Dzięki temu uplasowaliśmy się w eksperckiej czołówce branży produkcyjnej. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jakie produkty zapewnią Państwu bezpieczeństwo.

Pacholek ostrzegawczy 54

Pokaż Filtry

Wyświetlanie 1–12 z 16 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 16 wyników

Słupki drogowe plastikowe

Pacholki drogowe pomarańczowe

Pacholek-drogowy-30-PVC
pachołek drogowy

Najczęściej spotykane pachołki plastikowe to poachołki w kolorze pomatańczowe. Posiadają białe pasy, które powodują kontrast w całej kolorystyce słupka. Pozwala to na wzrost bezpieczeństwa, dlatego też są używane na drogach jako elementy bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Pachołki drogowe to elementy bezpieczeństwa ruchu drogowego

Pacholek ostrzegawczy 54
Pacholek ostrzegawczy 54

Jak wspomnieliśmy wyżej, bezpieczeństwo to podstawa. Tym samym wybrany kolor pomarańczowy z zastosowaniem białych pasów pomaga dostosować pachołki drogowe się do wymagań zarządców dróg. W naszej ofercie posiadamy również pachołki z odblaskowymi pasami.

Pachołki drogowe Warszawa

Przygotowując ofertę pachołków drogowych dla klientów, w Power Rubber skupiamy się na dostarczaniu produktów, które nie tylko zwiększają bezpieczeństwo, ale również wpływają na płynność ruchu drogowego. Nasza gama produktów zaprojektowana jest tak, aby sprostać wymaganiom zarówno dużych budów, jak i mniejszych, prywatnych przedsięwzięć. Każdy, kto poszukuje pachołków drogowych , znajdzie u nas rozwiązania na miarę swoich potrzeb – od modeli odblaskowych po składane. Jeśli chcesz kupić nasze pachołki drogowe w Warszawie, zapraszamy do Pruszkowa na ul. Domaniewską 1.