Pachołki drogowe

Pachołki drogowe

Pachołki drogowe, którymi dysponujemy, doskonale sprawdzają się zarówno w przydomowym warsztacie czy garażu, jak i również w profesjonalnych instytucjach. Są wszędzie tam, gdzie liczy się precyzja wykonania i odporność na uszkodzenia.

Pachołki drogowe
Pachołki znajdują szerokie zastosowanie w czasie regulowania ruchu ulicznego. Dzięki nim w sytuacjach kryzysowych bądź podczas remontów nawierzchni czy innych prac, można wydzielić tymczasowe pasy ruchu. Dzięki temu uniknie się wielogodzinnych przestojów. Przedstawiany przez nas produkt doskonale sprawdza się podczas nauki jazdy samochodem. Na placach ćwiczeniowych może służyć za elementy ulicznej infrastruktury. Dzięki nim można ćwiczyć wiele manewrów jak łuk czy parkowanie. Pachołki drogowe staną się świetnym wyjściem, gdy trzeba będzie zaznaczyć niebezpieczne miejsce na naszej działce.

Pachołki drogowe – bezpieczeństwo ruchu
Power Rubber to firma, którą tworzą entuzjaści z długoletnim doświadczeniem. Dzięki temu uplasowaliśmy się w eksperckiej czołówce branży produkcyjnej. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jakie produkty zapewnią Państwu bezpieczeństwo.

Wyświetlanie wszystkich 4 wyników

(0)
26.99 
Wypełniacz

Pachołek Drogowy POWER1137

(0)
135.99 
Wypełniacz

Pachołek Drogowy POWER1165

(0)
104.99 
pacholek drogowy

Pachołek Drogowy POWER245

(0)
142.99 
X