Słupki drogowe

Słupki drogowe elastyczne

Słupki drogowe z Power Rubber pozwolą na niezawodne zabezpieczenie krawędzi chodnika czy jezdni. Nasza wieloletnia praktyka i innowacyjne zaplecze technologiczne sprawiają, że możemy Państwu oferować produkty nieprzeciętnej jakości i niebywałej wytrzymałości. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem tej kategorii.

Słupki drogowe
Uliczna infrastruktura jest specyficznym zespołem wielu elementów. Dlatego trzeba zadbać, by wszystkie jej części były w nieskazitelnym stanie. Można to uzyskać wyłącznie dzięki urządzeniom pozyskany z wysokiej trwałości materiałów. W Power Rubber znajdą Państwo profesjonalne słupki drogowe, które w pozytywny sposób wpiszą się w uliczny krajobraz. Nasza starannie sprecyzowana oferta zawiera również akcesoria do słupków drogowych – daszki.
Słupki drogowe – na straży bezpieczeństwa ulicznego
Dzięki słupkom drogowym z Power Rubber każdy pieszy, poruszający się przy drogach głównych, krajowych czy lokalnych może mieć pewność, że jest bezpieczny. Słupki dodatkowo w sposób widoczny wydzielą teren. Power Rubber – z nami bez żadnych przeszkód dotrzesz do celu.

slupek-drogowy-6

Pokaż Filtry

Wyświetlanie 1–32 z 49 wyników

Wyświetlanie 1–32 z 49 wyników

Słupki drogowe plastikowe

Słupki drogowe zabezpieczające drogę i jezdnię

słupek ostrzegawczy 12
słupki drogowe ostrzegają i zabezpieczają

Słupki drogowe są jednym z podstawowych elementów zabezpieczających ruch pojazdów i pieszych. Stosuje się je najczęściej w celu uniemożliwienia wjazdu samochodów na chodniki bądź ciągi piesze czy rowerowe. Współcześnie słupki drogowe produkowane są na bazie materiałów powstałych z tworzyw sztucznych. Dzięki temu odznaczają się dużo wyższą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie szkodliwych czynników atmosferycznych. Obowiązkowo muszą być dobrze oznakowane poprzez zastosowanie intensywnej kolorystyki oraz elementów odblaskowych, co powoduje, że są widoczne na drodze o każdej porze i w każdych warunkach. Ich zastosowanie zdecydowanie poprawia poziom bezpieczeństwa w ruchu pieszych i pojazdów