Tymczasowe sygnalizatory drogowe

Prezentujemy Państwu tymczasowe sygnalizatory drogowe, które zaprowadzą porządek w ruchu ulicznym. Te, które możecie znaleźć w Power Rubber są wysokiej klasy sprzętem, który pozwoli na automatyczne kierowanie ruchem.

Tymczasowe sygnalizatory drogowe
Sygnalizacja tymczasowa jest nieocenioną pomocą podczas różnego rodzaju remontów na jezdni lub w czasie sytuacji awaryjnych, kiedy trzeba dokonać zmian w przepływie ruchu. Dzięki niej kierowcy unikną długotrwałego stania w korkach. W znaczny sposób odciąża pracowników podczas ruchu wahadłowego i umożliwia zachowanie większego bezpieczeństwa w warunkach nocnych, dając lepszą widoczność i minimalizując ryzyko wypadku, logicznie moderując ruch.

Najlepsze Tymczasowe sygnalizatory drogowe
Jeśli szukają Państwo tymczasowej sygnalizacji drogowej, to trafiliście pod dobry adres. Nasza wiedza oparta na doświadczeniu i na bieżącym przyswajaniu technologicznych nowości, pozwala nam w sposób pozytywny wpływać na warunki drogowe. Dlatego produkt, który przedstawiamy, jest sprzętem bezawaryjnym – nie straszne mu niekorzystne warunki atmosferyczne – zawsze wskaże właściwy moment jazdy.

sygnalizatory drogowe

Pokaż Filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Tymczasowe sygnalizatory drogowe

Sygnalizator świetlny drogowy to przenośne urządzenie do tymczasowej kontroli ruchu drogowego używane podczas trwających prac drogowych. Sygnalizacja tymczasowa w skuteczny i bezpieczny sposób zarządza ruchem, zmniejszając ryzyko zderzenia się pojazdów ze sobą. Sygnalizator drogowy zapewnia także bezpieczeństwo osobom pracujących na drogach. Najczęściej używany jest na drogach o średnim i dużym natężeniu ruchu, a także w miejscach o ograniczonej widoczności. Posiada 3 światła: zielone, żółte, czerwone.

Sygnalizacja wahadłowa

Pozwala na tymczasowe, automatyczne zarządzanie ruchem pieszych i pojazdów podczas prowadzenia robót drogowych. Sygnalizacja wahadłowa pomaga na płynny przejazd pojazdów w miejscu, gdzie jeden z odcinków drogi wyłączony jest z ruchu z powodu robót drogowych, wypadku, prac związanych z usunięciem przeszkody (np. powalonych drzew). Sygnalizacja wahadłowa składa się z dwóch, zsynchronizowanych ze sobą sygnalizatorów świetlnych.

Tymczasowe sygnalizatory drogowe – zalety stosowania

  • Bezpieczeństwo – płynne zarządzanie ruchem, zapobieganie kolizjom. Widoczność w nocy, po zmroku i w miejscach o słabym oświetleniu.
  • Bezobsługowość – zatrzymanie poruszającego się pojazdu dzięki sygnalizacji drogowej jest bezpieczniejsze niż wykonywanie tej czynności przez wyznaczonego pracownika. Kierowanie ruchem jest w pełni automatyczne.
  • Mobilność – lekka konstrukcja pozwala na przenoszenie i ustawienie sygnalizatora świetlnego w dowolnym miejscu.
  • Prosta obsługa – elementy przeznaczone do sterowania są łatwe w obsłudze i nie wymagają długiego instruktażu.