Klej cyjanoakrylowy

Kleje szybkoschnące

Klej cyjanoakrylowy właściwości
Klej cyjanoakrylowy to uniwersalny klej do połączenia elementów gumowych dostępnych w naszym sklepie gumowym POWER Rubber. Klej jest odpowiednim użyciem do codziennego zastosowania.

Klej cyjanoakrylowy z aktywatorem
Do zadań Specjalnych, gdzie połączenie poszczególnych elementów nie przychodzi z łatwością, to z łatwością pomaga aktywator. Połączenie kleju cyjanoakrylowego z aktywatorem, pozwala na ekstremalne łączenia mieszanek gumowych, ale i nie tylko. Pozwala na łączenie wyrobów gumowych z metalowymi i innymi stopami.

klej cyjanoakrylowy b 415

Pokaż Filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Pokaż Filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Klej cyjanoakrylowy do gumy

klej cyjanoakrylowy b 406
klej cyjanoakrylowy w butelce z napisalem bondloc b 406

Jeżeli poszukujesz kleju do połączenia elementów oraz wyrobów gumowych to idealnym rozwiązaniem jest klej cyjanoakrylowy – do gumy Idealny!

Warto również dowiedzieć się więcej, co to Klej cyjanoakrylowy – cena również tutaj ma znaczenie, dlatego warto sprawdzić nasze okazje cenowe.

Kleje cyjanoakrylowe są pozbawione rozpuszczalników i nie wchodzą w reakcje z klejonym materiałem. Charakteryzują się, krótkim czasem reakcji. Reakcja chemiczna cyjanoakrylanu z wilgocią zawartą w powietrzu jest kilkusekundowa. Ze względu na szybki czas wiązania zaleca się używanie kleju cyjanoakrylowego na małych powierzchniach.

Kleje tego rodzaju są bardzo uniwersalne, wykorzystuje się je do klejenia elementów kauczukowych, gumowych, O-ringów, ponieważ umożliwiają elastyczne złączenie polimerów, a także szkła, drewna, papieru, skóry lub tworzyw sztucznych. Można nimi łączyć niewielkie elementy ze stali lub metali kolorowych. Spoiny wykonane za pomocą tego kleju są odporne na oleje i paliwa, dodatkowo cechuje je wysoka wytrzymałość.
Klej cyjanoakrylowy zazwyczaj jest przezroczysty, co umożliwia wykonanie niemalże niewidocznego spojenia tworzyw i podniesienia estetyki wykonanej pracy.