Klej do łożysk

Klej do łożysk eliminuje korozję cierną, służą one do mocowania łożysk, tulei i elementów cylindrycznych. Dodatkowym elementem do tego kleju jest aktywator przyspieszający oraz wspomagający utwardzanie w wypadku złych warunków spajania bądź metali pasywnych.
Kleje do łożysk są produkowane z żywic metakrylowych, co czyni go klejem jednym o najwyższych parametrach wytrzymałościowych.
Zastosowań tego jest mało aczkolwiek są przydatne przy taśmach produkcyjnych, serwisach samochodowych/rowerowych/motorowych. Klej ten może niwelować luz przy mocowaniu wybitych łożysk, kół zębatych, krzywek oraz osadzania ciasnych połączeń.
Stosuje się go także podczas montażu elementów automatyki oraz mechaniki przemysłowej.
Utwardzone spoiny odporne są na obciążenia dynamiczne oraz wibracyjne. Rozpuszczalniki i inne czynniki chemiczne mu nie są groźne, ponieważ jest on na nie odporne. Obniżona lepkość danego kleju pozwala na wypełnianie szczelin nawet poniżej 0,15mm. Po odtłuszczeniu powierzchni (jeżeli ta jest naolejona) zwiększa się wytrzymałość spoiwa.

klej do lozysk mocny

Pokaż Filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Kleje do osadzania łożysk

Klej do łożysk Bardzo Mocny B 638
Klej do łożysk B 638 w czarnej butelce od Bondloc

Kleje do montażu łożysk służą do właściwego montażu łożysk w ich właściwym miejscu – na wałku lub w gnieździe. Na właściwy montaż wpływa również chropowatość powierzchni. Kleje do montażu łożysk posiadamy w dwóch wariantach – mocnych oraz bardzo mocnych.