Maty dla gastronomii

Maty dla gastronomii, przemysłu spożywczego i hotelarstwa

Szeroki asortyment mat i wykładzin stosowanych gastronomii, przemyśle spożywczym i sektorze HORECA. W zależności od zapotrzebowania i stanowiska na których mają być stosowane maty można dobrać maty pełne lub z otworami. Szeroki wybór zapewnia optymalny dobór i zabezpieczenie stanowiska pracy. Maty są dostępne w wielu wariantach: jako gotowe maty stanowiskowe, z rolki, w modułach i puzzlach.

Maty antyzmęczeniowe do gastronomi
Maty ergonomiczne do gastronomii podnoszą bezpieczeństwo, higienę, a także wydajność pracy. Doskonale sprawdzą się w miejscach takich jak stanowiska obróbki żywności czy kuchnie. Maty podłogowe ergonomiczne zakończone są z przodu i z tyłu profilem, który chroni przed potknięciem się. Dzięki temu zapewniają maksymalne właściwości antypoślizgowe. W naszej ofercie prezentujemy również maty antyzmęczeniowe dla horeca, które zostały stworzone z myślą o hotelach i restauracjach. Doskonale nadają się do zastosowania w mokrych pomieszczeniach, takich jak pralnie czy stanowiska gastronomiczne. Maty antybakteryjne posiadają odpowiednie testy, dzięki którym zabezpieczają przed gromadzeniem się bakterii.

maty antpoślizgowe bubble mat zolty brzeg

Pokaż Filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Maty antyzmęczeniowe do gastronomi

Podstawowe właściwości maty antyzmęczeniowych

mata ergonomiczna bubble mat w kolorze czarnym
mata ergonomiczna bubble mat w kolorze czarnym

Maty ergonomiczne do gastronomii pozwalają na znaczne zwiększenie bezpieczeństwa i komfortu pracowników. Właściwości antypoślizgowe umożliwiają skuteczne zabezpieczenie mokrej powierzchni. Prezentowane w naszym sklepie maty ergonomiczne do gastronomii odciążają stawy, kręgosłup, a także pobudzają krążenie krwi. Dzięki temu pracownicy nie tylko mniej się męczą, ale również pracują wydajniej i skuteczniej, co związane jest ze zmniejszeniem problemów zdrowotnych związanych z wykonywaniem pracy w pozycji stojącej. Maty posiadają również właściwości antybakteryjne, a także dobrą izolację termiczną. Dlatego też produkt jest niezbędny przy pracy w niskich temperaturach. Dzięki wypukłej powierzchni o wzorze diamentowym, maty antypoślizgowe zapewniają doskonałą przyczepność.

Maty antyzmęczeniowe do gastronomi to rodzaj mat ergonomicznych dedykowanych dla zastosowania w pomieszczeniach związanych z obiektami kuchennymi. Redukują zmęczenie oraz niwelują napięcie mięści co pozwala na zachowanie rozluźnionych mięśni.