Płyty gumowe na taras

Płyty gumowe na taras

Maty gumowe na taras

Mata Gumowa wykonana z mieszanki SBR pokryta warstwą EPDM w kolorze różowym. Posiada certyfikat HIC (z ang. Head Injury Criterion - Bezpieczny Upadek).Produkt o wymiarach: 50cm na 50cm, co oznacza, iż w jednym metrze kwadratowym (1m2) potrzebujemy użyć czterech sztuk mat (4szt.).Mata dostępne o zróżnicowanej grubości. Posiadamy zdolności produkcyjne nawet to 80mm grubości.

Płyty gumowe na taras pozwalają zwiększyć komfort poruszania się po tarasach oraz balkonach. Dodatkowo, zwiększają walory estetyczne redukując uczucie zimnego podłoża. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia warunków handlowych.

Wyświetlanie jednego wyniku

Płyty tarasowe SBR

Płyty na taras

Płyty na taras produkowane są w formie kwadratów. Długość boku jednego elementu do 500mm. Zastosowanie takiej formy ułatwia montaż do istniejących już tarasów i balkonów.

Kolorowe Płyty gumowe

Płyty na taras produkowane są w wielu wariantach kolorystycznych. Ta cecha przyciąga uwagę zarówno dzieci, czyli najmłodszych, ale również i osób starszych. Ich zastosowanie redukuje uczucie chłodu w przypadku spacerów na boso, tj. bez kapci czy innego obuwia.

Płyty gumowe o trwałym kolorze

Oferowane płyty gumowe z racji zastosowania kolorowego granulatu wykonanego z dedykowanej mieszanki gumowej są odporne na promieniowanie UV. Jakie to przynosi korzyści? Powoduje to trwałość zachowania koloru – dowolnego koloru z palety RAL.

Wykładzina balkonowa całoroczna

Nasze płyty gumowe na taras stosowane są jako wyposażenie całoroczne. Wykładzina balkonowa powinna spełniać taką funkcję. Umożliwiać łagodniejsze i wygodniejsze poruszanie się zarówno w gorące dni, jak i w te, w których temperatura jest ujemna, czyli poniżej zera stopni w skali Celsjusza. Wykładziny balkonowe chronią od zimna oraz zachowują kolor. Warto dodać, że posiadamy szeroką gamę wariantów kolorystycznych z palety RAL.

Wykładzina tarasowa

Taras to coraz częstszy element wchodzący w skład domów jednorodzinnych, bliźniaków czy mieszkań w blokach mieszkalnych. W zależności od powierzchni, już do 2m2, aż po wielkie powierzchnie nawet do 160m2 można w łatwy sposób zastosowań wykładzinę tarasową, która nadaje charakteru oraz zwiększa komfort poruszania się w każdych warunkach atmosferycznych.

X