Podkłady pod basen

Podkłady pod basen to specjalnie zaprojektowane maty wykonane z trwałego i wytrzymałego materiału, które zabezpieczają dno basenu przed uszkodzeniami, a także zapewniają odpowiednią przyczepność pomiędzy powierzchnią a mokrymi stopami. Ten rodzaj podłogi ogólnego przeznaczenia doskonale sprawdza się zarówno do obszarów zewnętrznych, jak i wewnętrznych.

Pokaż Filtry

Wyświetlanie jednego wyniku

Wyświetlanie jednego wyniku

Do czego służy podkład pod basen?

Gruba mata pod basen to skuteczna ochrona przed przebiciami. Mata pomaga chronić dno basenu przed uszkodzeniami mechanicznymi, w tym przebiciami i przetarciami spowodowanymi szorstkim betonem, kamieniami, patykami lub nierównościami terenu. Stosując podkład zwiększasz trwałość i dłuższe użytkowanie swojego basenu.

Korzyści z użycia grubej maty pod basen

Zwiększenie komfortu użytkowania

Umieszczenie basenu bezpośrednio na twardej nawierzchni może spowodować bolesne uderzenia w sytuacji przypadkowego poślizgnięcia się i upadku. Mata gumowa to niezbędne akcesorium basenowe, które tworzy bardziej miękkie dno basenu, a także absorbuje uderzenia, zwiększając komfort zabawy w wodzie. Ponadto, dzięki właściwościom antyzmęczeniowym łagodzi nacisk kończyn co sprawia, że jest ona wygodna dla stóp.

Izolacja termiczna

Maty do basenu stosowane są również jako dodatkowa ochrona przed utratą ciepła. Produkt wykorzystywany jest jako izolacja termiczna, która minimalizuje koszty ogrzewania wody.

Właściwości antypoślizgowe

Mata pod basen zapobiega tworzeniu się śliskich kałuż. Antypoślizgowa powłoka minimalizuje ryzyko poślizgnięcia się i upadku, nawet gdy jest mokra.

Łatwe utrzymaniu czystości i higieny

Mata pod basen to również skuteczna ochrona trawnika lub tarasu przed przelewającą się wodą. Pozwala na utrzymanie czystego i higienicznego obszaru wokół basenu, co zapobiega rozwojowi pleśni.

Najlepszy podkład pod basen

Najlepsze maty pod basen ogrodowy wykonane są z gumy, która jest niezwykle trwała i odporna na intensywne użytkowanie, a także:

  • skutecznie chroni dno basenu przed otarciami i przebiciami, wydłużając jego żywotność

  • zapewnia miękkie i antypoślizgowe podłoże pod stopami

  • minimalizuje ryzyko obrażeń w przypadku poślizgnięcia się

  • zapewnia doskonałe właściwości izolacyjne

  • ułatwia czyszczenie

  • zapobiega rozwojowi pleśni

  • jest łatwa w montażu

Podkłady pod basen w sklepie PowerRubber!

Jeżeli zastanawiasz się, jak zabezpieczyć dno twojego basenu ogrodowego, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. W sklepie Power Rubber oferujemy szeroki wybór mat pod basen w różnych wymiarach i grubości. Nasze maty pasują do każdego rodzaju basenu (dmuchanego, rozporowego, stelażowego).