Wykładziny gumowe

Maty Metro i ryflowane

W bieżącej kategorii możecie Państwo zapoznać się z ofertą wykładzin gumowych produkowanych z zachowaniem najwyższych standardów i w oparciu o obowiązujące normy. Dzięki temu, instalując je w pomieszczeniach, mogą mieć Państwo pewność, że będą wywiązywać się ze swoich zadań przez szereg długich lat.

Wykładziny gumowe
Dysponujemy matami o różnej kolorystyce, fakturze i odmiennej grubości. Dzięki temu możemy zapewnić naszym Klientom maksymalnie spersonalizowany wybór. Oferujemy maty w prążki, z ryflowaną powierzchnią, z teksturą monetową. Za sprawą tych nawierzchni każda przestrzeń będzie wzorem bezpieczeństwa.

Niezawodne i wytrzymałe wykładziny gumowe
Power Rubber to marka znana z tego, że na bieżąco w oparciu o najświeższą wiedzę oraz ze wsparciem innowacji technologicznych, odpowiada nawet na najbardziej wymagające potrzeby swoich Klientów. Dzieje się tak za sprawą aktywnego dialogu biznesowego, który pomaga nam usprawniać nasze procesy produkcyjne. Dlatego u nas każde pytanie uzyskuje wyczerpującą odpowiedź, a każda potrzeba zaspokojenie.

Wykładzina Gumowa w Monety Zielona

Pokaż Filtry

Wykładziny gumowe podłogowe

Wykładziny gumowe dostępne rodzaje

mata z rolki czarna
Wykładzina Gumowa w Monety Czarna OKAZJA

Producent Power Rubber w ofercie swojego sklepu posiada wykładziny gumowe o zróżnicowanej fakturze, grubości, a także w różnych kolorach. Oferowane przez nas wyroby gumowe można nabyć zarówno w rolce (przydatne do powierzchni o dużym metrażu jak hale, magazyny), jak i w formie mat. Każdy z tych rodzajów gumy proponujemy w wariancie METRO lub RYFLOWANEJ.

Wykładziny gumowe ryflowane

maty gumowe w prazki szerokie
maty gumowe ryflowane

Wykładziny gumowe ryflowane charakteryzują się powierzchnią prążkowaną. W zależności od potrzeb rozstaw prążków może być mniejszy lub większy. Te specyficzne rowki służą do odprowadzania wody, może wpadać w nie piach co czyni tego typu wykładzinę bezpieczniejszą lub zapobiegają przesuwaniu się obiektów np. regałów w halach. Zastosowanie swoje znalazła m.in. w magazynach jest antypoślizgowa, jako ochrona nawierzchni w garażach, tłumi wibracje toteż niektórzy z naszych klientów używają jej w swoich domach np. pod pralkę.

Wykładziny gumowe METRO

mata gumowa szara w monety
mata gumowa Metro - szara

Wykładziny typu METRO charakteryzują się powierzchnią składającą się z wypukłych kół przypominających pastylki, monety lub kapsułki.  Zastosowanie swoje znalazła jako wykładziny podłogowe w autobusach, windach, w samochodach, jako dywaniki gumowe lub ochrona bagażnika. Jest antypoślizgowa, łatwa w utrzymaniu czystości, dobrze tłumi wibrację dlatego jest wykorzystywana także jako maty gumowe przemysłowe.

Wykładziny przemysłowe podłogowe

Wykładziny przemysłowe podłogowe to wykładziny, które stosowane są na podłogach w przemysłowych miejsach użytkownia. Wykładziny przemysłowe przeznaczone do stosowania zarówno w szeroko pojętym przemyśle jak i obiektach, biurowych, handlowych czy sportowych. Stosowane jako wykładziny podłogowe, ochrona podłogi, blatów i regałów. Dostępne w naszej ofercie w dwóch opcjach sprzedaży:

  1. na metry bieżące
  2. jako maty w rolkach