Mata Gumowa Metro

Wykładziny gumowe w monety

Maty gumowe w monety
Maty gumowe w monety dostępne w szerokiej gamie kolorów. Do wyboru: czarny, szary, zielony, ceglasty oraz czerwony. Trwała mata gumowa o ciekawym, wypukłym i okrągłym wykończeniu w kształcie monety. Idealnie nadaje się do miejsc o intensywnym natężeniu ruchu pieszych. Wzór monet dodaje walorów estetycznych, a różnorodność kolorów pozwala na stworzenie wnętrzna dostosowanego do indywidualnych potrzeb (sklepy, magazyny, restauracje, mieszkania).

Mata gumowa do metra, może służyć także jako mata do garażu bądź do wulkanizacji i tym podobnych. W Power Rubber oferujemy atrakcyjne powierzchnie o kształcie wzorzystych monet. Maty gumowe Metro są trwałe, wyglądają estetycznie i doskonale sprawdzą się w garażach, piwnicach, magazynach, mieszkaniach, warsztatach samochodowych, centrach medycznych.

Wykorzystuje się ją także jako maty w bagażniku samochodowym bądź jako gumowe wycieraczki pod nogi w samochodzie.
Kładzione także są w windach, autobusach, a nawet tramwajach w niektórych przypadkach.

Służy ta mata także jako wycieraczka przemysłowa oraz podłoga gumowa do metra.

Wykładzina Gumowa w Monety Szara

Pokaż Filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Mata gumowa w monety (Metro) dzięki swoim właściwościom pozwala na wszechstronne zastosowanie. Oto zalety mat gumowych:

  • Funkcjonalność – teksturowana powierzchnia w monety zapewnia lepszą przyczepność. Posiada wszechstronne zastosowanie.
  • Trwałość i wytrzymałość – odporna na warunki atmosferyczne, uderzenia, ciężar.
  • Odporność na plamy i chemikalia – odporna na plamy z olejów i smarów, sól drogową, zanieczyszczenia.
  • Wygląd zewnętrzny – dostępna w różnych kolorach. Po zamontowaniu stykające się ze sobą krawędzie maty są trudno zauważalne.
  • Przyczepność – wykładzina gumowa antypoślizgowa zapewnia dobrą przyczepność dla stóp.

Gdzie najczęściej stosuje się maty gumowe Metro?

Wykładziny gumowe do samochodów

Wykładzina przemysłowa gumowa często stosowana jest do wykładania podłóg w pojazdach samochodów. Dywaniki samochodowe gumowe do bagażnika można przykleić do podłoża za pomocą kleju lub ułożyć luźno – bez przyklejania. Mata w monety jest wodoodporna, dlatego dywaniki samochodowe gumowe, które zamontujemy w pojeździe będą odporne na gnicie oraz powstawanie pleśni. Doskonale sprawdzi się, jako mata na podłogę do busa. Przewożone towary nie będą przesuwały się po wnętrzu paki dzięki właściwościom antypoślizgowym i dobrej przyczepności.

Mata na podłogę do garażu

Wykładzina gumowa do garażu jest odporna na wilgoć, doskonale sprawdza się w sezonie jesiennym i zimowym. Wykładzina przemysłowa do garażu zapewnia dobrą przyczepność nawet, gdy jest mokra. Co więcej, jest odporna na sól drogową, oleje, tłuszcze, środki czyszczące. Właściwości gumy sprawiają, że jest wytrzymała i trwała. Jest odporna na uderzenia, ciężar, nie pęka ani nie zwija się. Mata gumowa w monety sprawdzi się również w warsztatach samochodowych lub wulkanizacyjnych, jako wycieraczka przemysłowa, a także do wyścielenia stołów.

Podłogi w pomieszczeniach

Mata gumowa przemysłowa jest coraz bardziej popularnym rozwiązaniem w domach i pomieszczeniach magazynowych, handlowych i przemysłowych. Doskonale sprawdza się w miejscach intensywnie użytkowanych. Mata gumowa antypoślizgowa zamontowana w obszarach o dużym natężeniu ruchu pieszych i narażonych na wilgoć, zapewnia bezpieczeństwo użytkownikom. Zapobiega ewentualnemu upadkowi, który może nieść za sobą przykre konsekwencje zdrowotne. Mata gumowa Metro sprawdzi się w wejściach do budynków (witryny sklepowe, apteki, galerie handlowe), w ciągach komunikacyjnych, toaletach, korytarzach i rampach przemysłowych, a nawet salach fitness i siłowniach.

Maty gumowe Metro w monety