Płyty pod łapy do naczep

Płyty pod łapy do naczep pozwalają parkować naczepy na utwardzonej powierzchni, bez ryzyka przewrócenia zestawu pojazdów.

Podpory pod nogi naczep mają za zadanie ochronić powierzchnie na których stawiane są naczepy przed zniszczeniem oraz zapewnić naczepie równe podłoże tak by naczepa nie miała możliwości zsunąć się z płyt pod naczepy.

Dzięki tym podporom można bezpiecznie oraz bez obawy o swoje zdrowie rozładować oraz załadować naczepę.

Płyta pod łapy do Naczep-PU POWER269

Pytania

Do czego służy podpora naczepy?

Nogi do naczepy zapobiegają przechyleniu lub przewróceniu się naczepy w trakcie załadunku lub rozładunku. To rozwiązanie zapewnia kontrolę nad stabilnością naczepy, zmniejsza przechylenie naczepy oraz pozwala wózkowi widłowemu na bezpieczny załadunek i rozładunek towarów bez ciągnika siodłowego. Punkt podparcia naczepy pozwala na łatwe i szybkie pozycjonowanie naczepy oraz zapobiega zapadaniu się podwozia w miękki grunt.

Pokaż Filtry

Wyświetlanie jednego wyniku

Wyświetlanie jednego wyniku

Podpory dla naczep zapobiegające uszkodzeniu placów parkingowych

Zabezpieczenie pod nogi naczep samochodów ciężarowych

Odłączenie ciągnika od naczepy i pozostawienie jej bez podparcia może spowodować poważne zagrożenie. Aby temu zapobiec, należy zastosować podpory naczepy.

 

Nogi podporowe do naczep zapobiegają nieszczęśliwym wypadkom, upadkowi i podnoszeniu się naczepy. Wysokość podpory jest regulowana.

 

Podpory naczepy doskonale sprawdzają się w centrach dystrybucji, magazynach, zakładach produkcyjnych, dokach załadunkowych, a także podczas serwisowania naczep.

Płyty pod łapy do naczep zwiększają bezpieczeństwo

Płyty pod łapy do naczep są zaprojektowane w celu zapewnienia równomiernej i stabilnej powierzchni nogom podporowym naczep pojazdów ciężarowych. To rozwiązanie chroni powierzchnię podjazdów, placów manewrowych i miejsc rozładunku przed uszkodzeniami spowodowanymi powtarzającymi się dużymi przeciążeniami i ruchem nóg podporowych naczepy.

 

Podkłady pod naczepy zapewniają łatwy i szybki montaż. Aby zapewnić odpowiednią ochronę naczep na nierównej nawierzchni, powinny być solidnie przymocowane do podłoża. Co więcej, zapobiegają one toczeniu się naczepy podczas odpoczynku na nierównej powierzchni.

 

Płyty pod łapy do naczep mają frezowane krawędzie, są odporne na chemikalia i wodę. Dzięki tym właściwościom są wysoko wytrzymałe, odporne na kruszenie i korozję.