Odbojniki gumowe

Odbojniki gumowe

W halach, magazynach i podobnym im obiektach, gdzie dokonuje się przeładunku towarów istnieje niebezpieczeństwo naruszenia struktury budynku. By temu zapobiegać, specjaliści z Power Rubber stworzyli niezawodne odbojniki gumowe, które przyjmując całą siłę uderzeniową na siebie, chronią ściany, podłogi, słupy, drzwi czy inne elementy pomieszczenia. Wśród naszej oferty znajdą Państwo odboje gumowe na ścianę, idealne do zabezpieczenia najbardziej narażonych punktów w pomieszczeniach użytkowych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Odbojniki gumowe

Nasze odbojniki doskonale chronią pomieszczenia przed zniszczeniami. Ich elastyczna struktura jest odporna na wszelkiego rodzaju odkształcenia, a także na szkodliwe czynniki atmosferyczne, takie jak deszcze czy promieniowanie słoneczne. Dzięki zastosowaniu odbijaczy gumowych, nasze produkty skutecznie absorbuje energię uderzeń, co znacząco zwiększa bezpieczeństwo i trwałość zarówno towarów, jak i samego budynku. Dlatego nadają się także do instalacji na zewnątrz.

Odbojniki gumowe najwyższej klasy

Nasze odbojniki gumowe zostały wykonane zgodnie z najnowszymi strategiami produkcyjnymi. Nasza wysoko wykwalifikowana kadra zadbała o to, by były one tworzone z jak najlepszych materiałów i z zachowaniem wszelkich norm i wymogów. Dzięki temu mogą być intensywnie eksploatowane nawet przez szereg lat bez ryzyka awarii. Ponadto, odboje gumowe są doskonałym rozwiązaniem na zwiększenie trwałości infrastruktury oraz ochronę przed nieoczekiwanymi kosztami napraw.

Odbojnik Gumowy 200x80x90

Pokaż Filtry

Wyświetlanie 1–12 z 13 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 13 wyników

Odbojniki gumowe

Odbojniki gumowe przeznaczone są do pochłaniania wstrząsów pomiędzy dwoma przedmiotami. Wykonane są z trwałej, wytrzymałej i absorbującej uderzenia gumy. Dzięki tym właściwościom, odboje gumowe na ścianę oraz inne typy odbijaczy gumowych są wyjątkowo odporne na ścieranie oraz intensywne użytkowanie.

Jakie zalety posiadają odbojniki gumowe?

  • Amortyzują i pochłaniają drgania;
  • Minimalizują skutki kolizji;
  • Chronią powierzchnie (np. ściany, słupy) przed uszkodzeniem;
  • Ochrona urządzeń i maszyn przed uszkodzeniem;
  • Zwiększają bezpieczeństwo w strefach wzmożonego ruchu;
  • Nadają się do zastosowania na zewnątrz i wewnątrz budynków;

Odboje gumowe posiadają otwór, który umożliwia ich odkształcanie się pod wpływem nacisku. Po ustąpieniu siły nacisku, odbojnik gumowy wraca do pierwotnego stanu. Odbojniki przemysłowe są odporne na promieniowanie UV, ozon, wilgoć, olej i niesprzyjające warunki pogodowe.

Sprawdź, gdzie warto zastosować odbojniki gumowe.

Parkingi i strefy wzmożonego ruchu pieszych

Odbojniki gumowe samochodowe są odporne na ekstremalne temperatury, sól drogową, niesprzyjające warunki atmosferyczne. Trwałe i niezwykle wytrzymałe na liczne uderzenia. Podczas uderzenia chronią lakier pojazdu przed odpryskami. Minimalizują skutki kolizji oraz zabezpieczają infrastrukturę (elewacje, kolumny, słupy) przed zniszczeniem. Sprawdzają się również w zastosowaniach domowych, np. w garażu. Dzięki właściwościom gumy, odbojniki dopasowują się do nierównych powierzchni.

Punkty przeładunkowe, hale magazynowe, doki

Odboje magazynowe mocowane są do ściany w celu ochrony budynku i pojazdów przed uszkodzeniem. Odboje gumowe na ścianę mają nawiercone otwory, które umożliwiają łatwy montaż. Odboje do ramp przeładunkowych pozwalają na zabezpieczenie krawędzi i narożników m.in. przed uszkodzeniem przez wózki widłowe, cofające ciężarówki, przyczepy lub inne pojazdy. Odbojniki rampowe zmniejszają uszkodzenia ścian, konstrukcji przemysłowych, kolumn wspornikowych. W celu ochrony podwozia stosuje się również specjalne nakładki. Nakładka na podnośnik chroni spód samochodu podczas pracy na podnośniku, rozkładając równomiernie siłę nacisku.

Odbojniki gumowe

Odbojniki gumowe

Odbojniki gumowe pochłaniają uderzenia i wstrząsy w celu ochrony pojazdów i budynków przed uszkodzeniem i naprawami. Odbojniki gumowe odkształcają się pod wpływem uderzenia, po czym wracają do pierwotnego kształtu. Odbojnice przemysłowe zapewniają solidną ochronę przed uszkodzeniami elementów konstrukcyjnych, ścian i pojazdów. Odboje do ramp przeładunkowych zabezpieczają krawężniki i narożniki przed cofającymi ciężarówkami lub wózkami widłowymi. Odbojnice rampowe są odporne na warunki atmosferyczne oraz olej. Odboje magazynowe mają dużą odporność na zużycie w strefach wzmożonego ruchu. Odbojniki gumowe samochodowe chronią karoserię przed uszkodzeniem i lakier przed odpryskami. Nakładka na podnośnik chroni podwozie samochodu podczas pracy na podnośniku.