Klej do oringów

Klej do uszczelek

W tej kategorii znajdą Państwo specjalistyczne kleje do oringów. Dzięki nim w szybki i bezproblemowy sposób będzie można połączyć nadwyrężoną strukturę oringu czy stworzyć zupełnie nowy, który zaspokoi niestandardowe potrzeby naszych maszyn. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą klejów Power Rubber, gdzie precyzja wykonania i skuteczne działanie zawsze idą ze sobą w parze.

Klej do oringów
Oringi są nieocenionym elementem uszczelniającym, zarówno dla mobilnych, jak i stałych części urządzenia. Ich obecność pozwala na bezpieczną pracę. Dlatego, by nie narazić się na problemy związane z eksploatacją maszyny, trzeba zadbać o każdy składnik układu. Dlatego przygotowaliśmy dla Państwa profesjonalny klej od oringów. Jego działanie pozwoli zachować prawidłowe uszczelnienie.

Niezawodny klej do oringów
Nasze kleje do oringów są produktami najwyższej jakości. A to za sprawą imponującego składu chemicznego, który pozwala na trwałe sklejenie wyrobów gumowych. Te właściwości znalazły praktyczne potwierdzenie, zarówno w przydomowych garażach, jak i w profesjonalnych firmach.

klej cyjanoakrylowy, klej do gumy

Pokaż Filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

NazwaCenaGrubośćŚr.wew.Kuphf:categorieshf:att:pa_materialhf:att:pa_gruboschf:att:pa_sr-wew

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Specjalistyczne kleje do materiałów gumowych

Klej cyjanoakrylowy

klej cyjanoakrylowy, klej do gumy
Klej cyjanoakrylowy do klejenia elementów kauczukowych, gumowych, O-ringów

Kleje cyjanoakrylowe są pozbawione rozpuszczalników i nie wchodzą w reakcje z klejonym materiałem. Charakteryzują się, krótkim czasem reakcji. Reakcja chemiczna cyjanoakrylanu z wilgocią zawartą w powietrzu jest kilkusekundowa. Dlatego potoczna nazwa tego rodzaju kleju to „klej sekundowy”, „Kropelka” czy „Super Glue”. Ze względu na szybki czas wiązania zaleca się używanie kleju cyjanoakrylowego na małych powierzchniach.

Kleje tego rodzaju są bardzo uniwersalne, wykorzystuje się je do klejenia elementów kauczukowych, gumowych, O-ringów, ponieważ umożliwiają elastyczne złączenie polimerów, a także szkła, drewna, papieru, skóry lub tworzyw sztucznych. Można nimi łączyć niewielkie elementy ze stali lub metali kolorowych. Spoiny wykonane za pomocą tego kleju są odporne na oleje i paliwa, dodatkowo cechuje je wysoka wytrzymałość.

Klej cyjanoakrylowy zazwyczaj jest przezroczysty, co umożliwia wykonanie niemalże niewidocznego spojenia tworzyw i podniesienia estetyki wykonanej pracy.