Oringi Silikon

Oringi Silikon

Dzięki oringom możemy skutecznie uszczelnić zarówno ruchome, jak i stałe elementy naszych maszyn. Są obowiązkowym elementem każdej technicznej inicjatywy. Dlatego, by mieć pewność, że te, które będą wspomagały pracę Państwa urządzenia, będą wyróżniały się niebywałą skutecznością, kupcie je w Power Rubber. W naszym asortymencie mogą Państwo znaleźć kompleksową ofertę oringów silikonowych. Zapraszamy.

Oringi silikone
Oringi silikonowe wykazują właściwości hydrofobowe, co oznacza, że nie pochłaniają wody. Posiadają także certyfikat żywnościowy FDA. Ich elastyczna struktura pozwala na wytrzymywanie skrajnych temperatur. Produkt może wytrzymać temperaturę mieszczącą się w widełkach od -50°C do +240°C. W opcji wysokotemperaturowej wytrzymuje aż 300°C.

Oringi silikonowe wykonane z najwyższą precyzją
Oringi silikonowe są także świetnym izolatorem elektrycznym, a to za sprawą materiału VMQ. Do jego licznych zalet należy doliczyć także niewrażliwość na działanie ozonu, wody i jej roztworów czy roztworów wodnych.
Tak dobra jakość produktu jest możliwa dzięki kompetentnej kadrze, a także innowacyjnemu parkowi technologicznemu, którym może poszczycić się Power Rubber.

Wyświetlanie wszystkich 2 wyników

Wypełniacz

Oring 13,95×2,62 Silikon

(0)
1.71 
(0)
1.87 
X