Smar do Oringów- Wazelina Techniczna do Oringów Gumowych

Smar do Oringów

Chcą Państwo zadbać o skuteczną konserwację uszczelek gumowych, czyli oringów? Skuteczne rozwiązanie zapewnia specjalny Smar do Oringów. Wykonany został na bazie silikonu, dzięki czemu nadaje się do: elementów ruchomym, uszczelek, oringów uszczelniających, gumowych pierścieni. Nazywana również Wazeliną Techniczną, smar znajduje jeszcze szersze zastosowanie. Wykorzystywany jest również do smarowania ruchomych części w akwarium. Oferowana Wazelina pozbawiony jest olejów, rozpuszczalników, jak i wszelkich innych substancji szkodliwych dla środowiska, ludzi i zwierząt.

Dlaczego polecamy stosować smar do oringów?

Oringi pełnią rolę wyjątkowych uszczelek znajdujących zastosowanie w przemyśle motoryzacyjnym, chemicznym i lotniczym. Wykorzystywane są do przeróżnych maszyn i urządzeń. Czasami wymagają odpowiedniego smarowania. Nie należy tutaj stosować wazeliny technicznej, ponieważ część oringów nie zachowuje odporności na oleje. O wiele lepszą propozycją okazują się specjalne smary silikonowe do smarowania oringów. 

Nanoszony Smar do Oringów tworzy zwartą warstwę ochronną, co pozwala na  idealne przyleganie do powierzchni rowka. 

Proszę pamiętać: Do każdego rodzaju oringów czasami warto zastosować osobny smar. W ofercie naszego sklepu uzyskają Państwo uniwersalny smar, jak i specjalistyczne smary przeznaczone do konkretnych rodzajów materiału.

Do smarowania oringów w układzie klimatyzacji najlepiej sprawdza się smar silikonowy.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.