Zestaw oringów

Oringi gumowe - Zestawy oringów w Boxach i Pudełkach

Zestawy oringów dostępne wykonane z materiałów NBR, FKM, FPM, Viton®, Silikon, EPDM, czy nawet FEP. Szeroka dostępność materiałów i rozmiarów pozwoli na właściwy dobór pierścieni gumowych do konkretnych zastosowań.

Tworzymy gotowe komplety oringów wg zapotrzebowania. Zapraszamy do kontaktu!

Zestaw oringów

Pokaż Filtry

Wyświetlanie jednego wyniku

NazwaCenaGrubośćŚr.wew.Kuphf:categorieshf:att:pa_materialhf:att:pa_gruboschf:att:pa_sr-wew

Wyświetlanie jednego wyniku

Zestaw oringów to małe gumowe pierścienie, które montuje się pod klawiszami klawiatury mechanicznej w celu wytłumienia hałasu i wstrząsów.

Jakie oringi do klawiatury mechanicznej wybrać?

Podczas pisania klawiatura mechaniczna generuje pewien hałas przy każdym wciśnięciu klawisza. Pierścienie gumowe o przekroju okrągłym typu „O” wytłumiają nieprzyjemne dźwięki. Oringi do klawiatury mają różną grubość i twardość, co bezpośrednio wpływa na:

Krótszy skok klawisza

Klawisze szybciej wracają do pierwotnego stanu po naciśnięciu, co potencjalnie zwiększa prędkość pisania. Im większa grubość gumowego pierścienia, tym bardziej zostaje skrócony dystans pomiędzy naciśnięciem klawisza a uderzeniem w dno klawiatury. Ma to również wpływ na szybsze i bardziej płynne pisanie oraz zmniejszenie dolegliwości bólowych dłoni.

Amortyzacja uderzeń

 

Oringi do klawiatury mechanicznej zestaw POWER zawiera 123 gumowe pierścienie, które zapewnią doskonałą amortyzację przed uderzeniami i wystarczą do wymiany wszystkich klawiszy. Amortyzacja uderzeń i wytłumienie wstrząsów wydłuża żywotność klawiatury.

 

Wytłumiony dźwięk

 

Głośność klawiatury mechanicznej jest uzależniona od wybranej skali twardości pierścienia gumowego. Istnieje kilka poziomów twardości, które pozwolą uzyskać zadowalającą redukcję dźwięku. Miękkie oringi zagwarantują cichsze pisanie, co znacznie poprawi komfort i jakość pracy. Zastosowanie O-ring klawiatura ma szczególne znaczenie w miejscach publicznych (pociąg, komunikacja miejska, kawiarnia).

Sprawdź pozostałe, kluczowe zalety stosowania oringów do klawiatury mechanicznej:

  • Zmniejszają zmęczenie palców i dłoni podczas pisania
  • Bez problemu można wymienić brakujący oring – są oferowane zarówno w zestawach, jak i pojedynczo
  • Doskonałe wyciszacze do klawiatury, zmniejszające słyszalne stukanie w klawiaturę
  • O-ring wyciszacze klawiatury gwarantują łatwy montaż – wkładany na trzon nasady klawisza
  • Poprawa wrażenia podczas pisania lub grania

Zestawy oringów gumowych sprzedawane jako Komplety oringów