Podłogi na stoiska targowe

Podłogi PVC na targi i eventy

Podłogi na stoiska targowe powinny być trwałe i odporne na uszkodzenia. Nasze wieloletnie doświadczenie i innowacyjny park technologiczny pozwalają tworzyć tego typu posadzki przemysłowe. Power Rubber – na straży bezpieczeństwa i niezawodnej jakości.

Podłogi na stoiska targowe
Przestrzeń targowa jest specyficznym miejscem. Złożona z kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu stoisk, tworzy miniaturowe miasteczko handlu. To tam nabywamy świeże owoce, warzywa, a także odzież. Zanim jednak targ będzie tętnił życiem i codzienną wrzawą, trzeba stworzyć odpowiednie ku temu warunki. Profesjonalny system podłóg z Power Rubber tworzy stabilną przestrzeń, która umożliwia bezpieczny transport i ekspozycję towaru. Dzięki prezentowanej posadzce wymiana usług i towaru będzie jeszcze wygodniejsza. Podłoga jest odporna na zmienne warunki atmosferyczne.

Podłogi na stoiska targowe – nie ma lepszych!
Power Rubber jest firmą produkującą wyroby gumowe według najwyższych standardów. Opracowane strategie wytwarzania dają w rezultacie produkty, o których można mówić jako o synonimie doskonałości. Nasza wykwalifikowana kadra stworzyła specjalnie dla Państwa podłogę, dzięki której zarówno sprzedawcy, jak i klienci będą bezpieczni i zadowoleni.

płytki pvc powerfloor

Pokaż Filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Organizacja wydarzeń to ogromne przedsięwzięcie. Płyty PVC na targi pozwalają pokryć dużą powierzchnię w szybki i prosty sposób. Zaprojektowanie atrakcyjnego pokrycia podłogi umożliwia duży wybór tekstur i wariantów kolorystycznych płytek. Podłogi na stanowiska targowe są wytrzymałe i stabilne.

Z czego wykonane są podłogi na stanowiska targowe?

Płyty wykonane są z polichlorku winylu (PVC), który potocznie nazywany jest PCV. Materiał jest wytrzymały, odporny na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne. Wyposażenie stoiska targowego w podłogę PVC zapewnia dobrą izolację termiczną i akustyczną. Dodatkowo, płyty winylowe mają właściwości antypoślizgowe i antystatyczne, co przekłada się na łatwe utrzymanie ich w czystości.

Zalety podłóg wykonanych z PVC

  • Duży wybór kolorów – pozwalają na wydzielenie obszarów przeznaczonych na stanowiska targowe w jednym kolorze, a przejścia do nich – w drugim.
  • Łatwe w montażu – modułowe podłogi można dostosować do każdego kształtu pomieszczenia. Montaż nie wymaga kleju.
  • Antypoślizgowe – zapobiegają ewentualnemu upadkowi lub poślizgnięciu się.
  • Wytrzymałe – odporne na duże natężenie ludzi.
  • Trwałe – odporne na warunki atmosferyczne, wilgoć.
  • Konserwacja – nie wymagają regularnej konserwacji.
  • Łatwe w czyszczeniu – utrzymanie płytek w czystości nie wymaga specjalnych zabiegów.

Wszechstronne zastosowanie

Płyty PVC dzięki swoim właściwościom doskonale sprawdzą się nie tylko na stoiskach targowych, ale również z powodzeniem mogą być wykorzystane w biurach, sklepach, urzędach, warunkach domowych.

Podłogi PVC na targi i eventy

Podłogi PVC na targi i eventy

Podłogi na stanowiska targowe wykonane są z PVC (polichlorku winylu) odpornego na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Wytrzymałe na duże natężenie ludzi, miękkie, łatwe w czyszczeniu, wodoodporne. Stanowiska targowe i przejścia do nich można wyróżnić dzięki płytkom dostępnym w różnych kolorach. Wyposażenie stoiska targowego w podłogi PVC zapewnia izolację termiczną i akustyczną. Posiadają właściwości antypoślizgowe.