Podłogi na stoiska targowe

Podłogi PVC na targi i eventy

Podłogi na stoiska targowe powinny być trwałe i odporne na uszkodzenia. Nasze wieloletnie doświadczenie i innowacyjny park technologiczny pozwalają tworzyć tego typu posadzki przemysłowe. Power Rubber – na straży bezpieczeństwa i niezawodnej jakości.

Podłogi na stoiska targowe
Przestrzeń targowa jest specyficznym miejscem. Złożona z kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu stoisk, tworzy miniaturowe miasteczko handlu. To tam nabywamy świeże owoce, warzywa, a także odzież. Zanim jednak targ będzie tętnił życiem i codzienną wrzawą, trzeba stworzyć odpowiednie ku temu warunki. Profesjonalny system podłóg z Power Rubber tworzy stabilną przestrzeń, która umożliwia bezpieczny transport i ekspozycję towaru. Dzięki prezentowanej posadzce wymiana usług i towaru będzie jeszcze wygodniejsza. Podłoga jest odporna na zmienne warunki atmosferyczne.

Podłogi na stoiska targowe – nie ma lepszych!
Power Rubber jest firmą produkującą wyroby gumowe według najwyższych standardów. Opracowane strategie wytwarzania dają w rezultacie produkty, o których można mówić jako o synonimie doskonałości. Nasza wykwalifikowana kadra stworzyła specjalnie dla Państwa podłogę, dzięki której zarówno sprzedawcy, jak i klienci będą bezpieczni i zadowoleni.

płytki pvc powerfloor

Pokaż Filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4