Posadzki do magazynów

Płytki PVC na podłogę do hal i magazynów

W tej kategorii przedstawiam Państwu system posadzek do magazynów, które zostały stworzone w oparciu o najnowszą wiedzę i z użyciem innowacyjnych maszyn. Prezentowane nawierzchnie zostały stworzone wedle wszelkich wymogów BHP i z zachowaniem norm bezpieczeństwa.

Posadzki do magazynów
Magazyn jest miejscem szczególnej eksploatacji. Dlatego przy projektowaniu jego wnętrza, trzeba zadbać o odpowiednie materiały, które pozwolą na jego wieloletnie i bezawaryjne użytkowanie. Jedną z prymarnych kwestii, jest kwestia wyboru nawierzchni. To po niej niemalże codziennie będą przejeżdżać urządzenia i chodzić personel. Dla gwarancji bezpieczeństwa swoich pracowników, a także towaru, który jest składowany w magazynach, należy zainstalować specjalną posadzkę. Jeśli chcę mieć Państwo pewność, że będzie solidnie wykonana i odporna na uszkodzenia, sięgnijcie po tę z Power Rubber.

Posadzki do magazynów – gwarancja bezpieczeństwa na miejscu pracy
Nasze posadzki do magazynów są definicją wytrzymałości. Nawet wieloletnie eksploatowanie nie jest w stanie zrujnować ich struktury. Oferując Państwu ten rodzaj posadzki, gwarantujemy przy tym maksymalne bezpieczeństwo w miejscu pracy.

posadzki do magazynow

Pokaż Filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Zabezpiecz podłogę magazynu przed uszdzkodzeniami wózków widłowych