Posadzki ESD

W kompletnej ofercie nawierzchni przemysłowych przedstawiamy profesjonalne posadzki ESD. Dzięki wieloletniej praktyce, aktualizowanej na bieżąco wiedzy oraz sprawnemu parkowi technologicznemu plasujemy się w czołówce branży wyrobów gumowych. Power Rubber, tworzy posadzki, które stanowią znaczący element ochronny w budynkach przeznaczenia przemysłowego i komercyjnego.

Posadzki ESD
Posadzka ESD to rodzaj nawierzchni antyelektrostatycznej. Ten typ podłogi pozwala na skuteczne odprowadzanie ładunków elektrostatycznych z powierzchni podłoża. Znajduje szerokie zastosowanie w pomieszczeniach, gdzie istnieje zagrożenie skrzenia. Są montowane w miejscach, gdzie produkuje się podzespoły oraz urządzenia elektroniczne, a także w lakierniach i serwerowniach.

Posadzki ESD – jakość i trwałość
Podłogi produkowane według innowacyjnych strategii Power Rubber, będą służyć przez wiele lat intensywnego użytkowania. Dzięki swojej strukturze i specyfice materiałowej wypełniają swoje zadanie bezawaryjnie. W Power Rubber dążymy do perfekcji i za każdym razem ją osiągamy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą posadzek ESD wysokiej jakości.

Posadzki ESD

Pokaż Filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2