Posadzki sportowe

Płytki PVC do siłowni i sal fitness Powerfloor wysokiej jakości!

Oferujemy profesjonalne posadzki przemysłowe dla obiektów sportowych. Ich elastyczna formuła i amortyzacyjne właściwości pozwolą na rozwijanie jej użytkownikom swoich sportowych pasji. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i kreatywnemu przepływowi wiedzy w jednym z najbardziej innowacyjnych parków technologicznych możemy zaoferować podłogi niebywałej jakości. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Posadzki sportowe
Każdy z nas wie, że aby osiągnąć sukces w jakiejkolwiek dziedzinie sportu, trzeba wielu lat praktyki i wytrwałości. Śledząc zmagania najlepszych piłkarzy czy siatkarzy, zdajemy sobie sprawę z tego, że trening czyni mistrza. Power Rubber dzięki wieloletniej praktyce zdobył doświadczenie godne mistrzów swojego fachu. Dlatego zbudowaliśmy solidną markę, która dziś ma Państwu do zaoferowania wyroby gumowe najwyższej jakości.

Posadzki sportowe – aby rozwijać swoje pasje
Prezentowane posadzki sportowe to jedne z nawierzchni przemysłowych, które charakteryzują się wysoką odpornością na starcie i zniszczenia. Struktura podłogi wykazuje właściwości antypoślizgowe. Montując ją, możecie mieć Państwo pewność, że stworzycie bezpieczną przestrzeń, inspirującą do pokonywania własnych ograniczeń.

maty na siłownie Power Floor

Pokaż Filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Posadzki PVC to doskonałe rozwiązanie na trwałe pokrycie powierzchni w obiektach sportowych.

Z jakie materiału wykonane są posadzki sportowe?

Nawierzchnie sportowe wykonane są z polietylenu winylu (PVC, potocznie nazywanego PCV). PVC to wytrzymałe i niezwykle trwałe tworzywo. Jest ognioodporny, posiada właściwości samogasnące, dzięki którym zapobiega ewentualnemu rozprzestrzenianiu się pożaru. Polietylen winylu może być poddawany recyclingowi bez utraty swoich właściwości. Chętnie używany jest w branży sportowej (stadiony, centra sportowe, siłownie, sale gimnastyczne).

Zalety stosowania posadzek sportowych z PVC

Podłogi winylowe są trwałe i wodoodporne

Prawidłowy montaż podłogi winylowej zapewnia jej długowieczność. Nawierzchnie sportowe wewnętrzne z PVC są odporne na zużycie, dzięki czemu wytrzymują liczne rozgrywki i wydarzenia sportowe. Parkiet na salę gimnastyczną nie wchłania wody, dlatego podłoga, na której jest zamontowany nie ulegnie procesom gnicia i powstawania pleśni.

Niskie koszty utrzymania

Wykładziny sportowe do sal gimnastycznych dzięki swojej fakturze nie gromadzą brudu i zanieczyszczeń. Umożliwia to łatwe i szybkie utrzymanie ich w czystości. Taką podłogę wystarczy zamieść i zmyć na mokro za pomocą mopa i zalecanego detergentu. Nie wymagają kosztownej konserwacji tj. woskowanie.

Wielofunkcyjne

Nawierzchnie sportowe zapewniają komfort i bezpieczeństwo dla użytkowników. Parkiet sali gimnastycznej może być wykorzystany zarówno, jako podłoga do koszykówki, siatkówki, a także w klubach fitness i szkołach tańca.

Zapewniają bezpieczeństwo

Parkiet sali gimnastycznej posiada właściwości antypoślizgowe. Dzięki dobrej przyczepności stóp, ograniczają ryzyko groźnego upadku lub poślizgnięcia się. Właściwości amortyzacyjne zapewniają dodatkową ochronę dla stawów i chrząstek (kolana, stopy).

Do pozostałych zalet można zaliczyć:

  • Nadają się do recyclingu
  • Zwiększają komfort (izolacja termiczna od zimnej podłogi)
  • Posiadają właściwości samogasnące
  • Szeroki wybór tekstur, kolorów i grubości

Płytki PVC do siłowni i sal fitness Powerfloor wysokiej jakości!

Płytki PVC do siłowni i sal fitness Powerfloor wysokiej jakości!

Posadzki sportowe wykonane są z trwałego, wytrzymałego, odpornego na pękanie i uderzenia materiału PVC. Parkiet na salę gimnastyczną to wszechstronne rozwiązanie, które sprawdzi się również w klubach fitness i siłowniach. Nawierzchnie sportowe posiadają antypoślizgową warstwę, która zmniejsza ryzyko poślizgnięcia się nawet, gdy jest mokra. Nawierzchnie sportowe wewnętrzne zapewniają dobrą przyczepność dla stóp. Wykładziny sportowe do sal gimnastycznych są higieniczne – nie wymagają specjalnej konserwacji, są łatwe w czyszczeniu i nie chłoną wilgoci. Parkiet sali gimnastycznej jest łatwy w montażu i zapewnia trwałą powierzchnię.