Posadzki sportowe

Płytki PVC do siłowni i sal fitness Powerfloor wysokiej jakości!

Oferujemy profesjonalne posadzki przemysłowe dla obiektów sportowych. Ich elastyczna formuła i amortyzacyjne właściwości pozwolą na rozwijanie jej użytkownikom swoich sportowych pasji. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i kreatywnemu przepływowi wiedzy w jednym z najbardziej innowacyjnych parków technologicznych możemy zaoferować podłogi niebywałej jakości. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Posadzki sportowe
Każdy z nas wie, że aby osiągnąć sukces w jakiejkolwiek dziedzinie sportu, trzeba wielu lat praktyki i wytrwałości. Śledząc zmagania najlepszych piłkarzy czy siatkarzy, zdajemy sobie sprawę z tego, że trening czyni mistrza. Power Rubber dzięki wieloletniej praktyce zdobył doświadczenie godne mistrzów swojego fachu. Dlatego zbudowaliśmy solidną markę, która dziś ma Państwu do zaoferowania wyroby gumowe najwyższej jakości.

Posadzki sportowe – aby rozwijać swoje pasje
Prezentowane posadzki sportowe to jedne z nawierzchni przemysłowych, które charakteryzują się wysoką odpornością na starcie i zniszczenia. Struktura podłogi wykazuje właściwości antypoślizgowe. Montując ją, możecie mieć Państwo pewność, że stworzycie bezpieczną przestrzeń, inspirującą do pokonywania własnych ograniczeń.

podloga sportowa pcv

Pokaż Filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3