Posadzki przemysłowe

Posadzki przemysłowe

Podłogi Przemysłowe PCV

posadzki przemyslowe pvc
posadzka przemysłowa do hali

W przedstawianej kategorii mogą Państwo znaleźć profesjonalne posadzki przemysłowe. Nasze innowacyjne zaplecze technologiczne pozwala nam tworzyć nawierzchnie, które będąc przejawem najwyższej jakości, są również bardzo trwałe i odporne na uszkodzenia.

Posadzki przemysłowe
Obiekty oddane do użytku publicznego mają specyficzne wymagania. Z racji tego, że są wystawione na wzmożone użytkowanie, powinny być synonim solidności, ale również estetyczne, by budować pozytywną atmosferę miejsca. W Power Rubber świetnie zdajemy sobie z tego sprawę. Dlatego znajdą Państwo u nas posadzki przemysłowe, które są efektem pracy profesjonalistów.

Posadzki przemysłowe – trwałe i niezawodne
Przedstawiane posadzki znajdują szerokie zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. Z racji swojego przeznaczenia różnią się swoją specyfikacją, lecz wszystkie łączy jedna rzecz – niezawodność. Dysponujemy posadzkami do garażów i warsztatów, na stoiska targowe, do biur i gabinetów, do magazynów, dla obiektów sportowych oraz posadzkami ESD. Każda z nich została wykonana z wysokiej jakości materiału, dzięki czemu będzie Państwu służyła przez lata. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Płytki podłogowe PCV

Szybka podłoga z płytkami PCV

Jeżeli zastanawiasz się, jakiej szybkiej posadzki użyć to nasza podłoga jest najlepszym rozwiązanie. Łatwość łączenia, wiele wariantów kolorystycznych oraz 5 dostępnych wzorów powierzchni.

Płytki podłogowe PCV

Płytki podłogowe PCV dostępne w wielu wariantach z 12 letnią gwarancją!

Panele winylowe

Panele winylowe, czyli jeden z dostępnych rodzajów szybkiej posadzki. Elastyczność cechująca płytki umożliwia zastosowanie w takich miejscach jak:

  • magazyny
  • hale
  • garaże
  • warsztaty
  • pracownie techniczne

X