Simeringi

Simeringi

simeringi
simerinig kolorowe

Simeringi to podstawowe uszczelnienia techniczne występującące na rynku polskim pod nazwą: uszczelnienia promieniowe. Główne elementy budowy to warga uczelniająca oraz metalowa wkładka. Elastomerowa powłoka występująca na zewnątrz, zwiększa W zależności od modelu simeringa może występować w wariancie z wargą przeciwpyłową oraz sprężyną wewnątrz.

Simmeringi – Cel zastosowania
Głównym celem zastosowania simeringów jest zabezpieczenie elementów wewnętrznych przed nieczystościami (brudem, kurzem, czy błotem). Dodatkowo, zwiększają możliwość przechowywania smarów wewnątrz uszczelnienia. Oba zastosowania przekładają się na zwiększoną żywotność poszczególnych elementów, w których występują.

Simeringi katalog
Miejsce, w którym odnajdziesz listę dostępnych uszczelnień technicznych to katalog simeringów, czyli zaawansowane uszczelnienia techniczne występują w wielu modelach. Obecnie na rynku funkcjonuje wiele oznaczeń, także zapraszamy do kontaktu, a pomożemy w doborze właściwego uszczelnienia.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Pierścienie uszczelniające wałki obrotowe typu: A AH AOH AO AD AOD AE AF AOF AN

Szeroka oferta na pierścienie uszczelniające na wałki obrotowe dostępna również u nas. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów dotyczacych realizacji zamówień na:
pierścienie uszczelniające A
pierścienie uszczelniające AH
pierścienie uszczelniające AOH
pierścienie uszczelniające AO
pierścienie uszczelniające AD
pierścienie uszczelniające AOD
pierścienie uszczelniające AE
pierścienie uszczelniające AF
pierścienie uszczelniające AOF
pierścienie uszczelniające AN

Simeringi Katalog dostępny poprzez kontakt mailowy.

X