Talerze do crossfitu

Talerze do crossfitu

Przedstawiamy Państwu niezawodnej klasy talerze do CrossFitu, które sprawią, że każda siłownia zyska profesjonalne zaopatrzenie. Nasza wiedza gromadzona latami pozwala nam wychodzić na rynek z produktami będącymi synonimami solidności i niezaprzeczalnej skuteczności. W Power Rubber znajdą Państwo to, czego potrzebują i wiele, wiele więcej.

Talerze do crossfitu
Któż z nas nie chciałby być posiadaczem idealnie wyrzeźbionej figury? Aby ją osiągnąć potrzeba wiele godzin ćwiczeń, diety i samozaparcia. Jednak warto poczekać na efekty. Jedną z metod osiągnięcia pożądanej sylwetki jest etapowy trening siłowy CrossFit. Dzięki niemu rozwijamy siłę i masę mięśni. Jednak, aby efekty treningu były wymierne, trzeba korzystać z fachowego sprzętu. A takim sprzętem są niewątpliwie talerze do CrossFitu z Power Rubber.

Talerze do crossfitu – gwarancja udanego treningu
Trening CrossFitu polega na intensywnym ćwiczeniu bez czasu na przerwę. Power Rubber działa według podobnych zasad – używamy całego naszego potencjału bez taryfy ulgowej, by ofiarowywać Państwu bezawaryjne i wytrzymałe produkty.

Wyświetlanie wszystkich 4 wyników

(0)
188.88  199.99  Promocja!
obciazenia gumowe

Talerz treningowy 15kg

(0)
135.29 
Talerz treningowy 20kg

Talerz treningowy 20kg

(0)
245.99 
bumpery-gumowe-5kg

Talerz treningowy 5kg

(0)
73.79 
X