Sznury FKM FPM VITON®

Sznury FKM FPM VITON®

Sznury fluorowe wykonane z FKM FPM oraz VITON®

sznury olejoodporne fpm fkm viton
sznury olejoodporne fpm fkm viton

Sznury olejodoporne FKM FPM Viton®
Zastanawialiście się może Państwo, gdzie znajdziecie sznury olejoodporne FKM? Spieszymy z odpowiedzią – w Power Rubber. Dysponujemy innowacyjnym parkiem technologicznym, gdzie układy maszyn produkują wyroby gumowe najwyższej klasy. Nasi wyspecjalizowani fachowcy tworzą strategie, dzięki którym jesteśmy w stanie odpowiadać nawet na najbardziej wymagające potrzeby. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą i spersonalizowaną ofertą Power Rubber.

Sznury extra olejoodporne FKM
Sznury olejoodporne z Power Rubber zostały wykonane z FKM. Jest to elastomer wytworzony na bazie kauczuku fluorowego. Dzięki swojej specjalistycznej strukturze prezentowane sznury są odporne na płyny korozyjne, nawet te o bardzo wysokiej temperaturze. Elastyczne właściwości materiału pozwalają na zwielokrotnioną wytrzymałość na odkształcenia mechaniczne, ścieranie czy trwałe zagięcia.

Sznury extra olejoodporne FKM – tylko w Power Rubber
Sznury extra olejoodporne FKM tak imponującej jakości tylko w Power Rubber! Nasz asortyment obfituje w sznury różnego rozmiaru i przekroju. Dzięki temu będziecie mogli Państwo wybrać ten produkt, który najbardziej odpowiada pożądanym parametrom.

Wyświetlanie 1–12 z 15 wyników

Sznury oringowe FKM FPM VITON®