Sznury FKM FPM VITON®

Sznury fluorowe wykonane z FKM FPM oraz VITON®

Sznury olejodoporne FKM FPM Viton®
Zastanawialiście się może Państwo, gdzie znajdziecie sznury olejoodporne FKM? Spieszymy z odpowiedzią – w Power Rubber. Dysponujemy innowacyjnym parkiem technologicznym, gdzie układy maszyn produkują wyroby gumowe najwyższej klasy. Nasi wyspecjalizowani fachowcy tworzą strategie, dzięki którym jesteśmy w stanie odpowiadać nawet na najbardziej wymagające potrzeby. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą i spersonalizowaną ofertą Power Rubber.

Sznury extra olejoodporne FKM
Sznury olejoodporne z Power Rubber zostały wykonane z FKM. Jest to elastomer wytworzony na bazie kauczuku fluorowego. Dzięki swojej specjalistycznej strukturze prezentowane sznury są odporne na płyny korozyjne, nawet te o bardzo wysokiej temperaturze. Elastyczne właściwości materiału pozwalają na zwielokrotnioną wytrzymałość na odkształcenia mechaniczne, ścieranie czy trwałe zagięcia.

Sznury extra olejoodporne FKM – tylko w Power Rubber
Sznury extra olejoodporne FKM tak imponującej jakości tylko w Power Rubber! Nasz asortyment obfituje w sznury różnego rozmiaru i przekroju. Dzięki temu będziecie mogli Państwo wybrać ten produkt, który najbardziej odpowiada pożądanym parametrom.

sznury olejoodporne fpm fkm viton

Pokaż Filtry

Wyświetlanie jednego wyniku

Wyświetlanie jednego wyniku

Sznury oringowe FKM FPM VITON®