Sznury olejoodporne NBR

Sznury olejoodporne NBR

sznury olejoodporne nbr

Prezentujemy Państwu specjalistyczne sznury olejoodporne NBR. Są one wytwarzane zgodnie z najnowocześniejszymi strategiami produkcyjnymi. Dzięki naszemu innowacyjnemu parkowi technologicznemu, w którym znajdują się maszyny przyszłości i wysoko wykwalifikowanemu personelowi, jesteśmy w stanie umacniać rynek wyrobami gumowymi najlepszych standardów. Przekonało się już o tym grono zadowolonych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem.

Sznury olejoodporne NBR
Profesjonalne sznury olejoodporne, które znajdziecie Państwo w tej kategorii, zostały wykonane z NBR. Są one dedykowane do pracy z substancjami oleistymi, tłustymi, ropopochodnymi, naftami czy rozcieńczonymi kwasami i zasadami. NBR to materiał, który powstał na bazie akrylonitrylo-butadienowego kauczuku. Jego specyfikacja zapewnia sznurom możliwość pracy w maksymalnie niskich, jak i wysokich temperaturach.

Sznury olejoodporne NBR – dla produktywnej pracy
Sznury olejoodporne NBR znajdują zastosowanie w sytuacjach, gdy musimy wykonać oring o niestandardowej wielkości. Dzięki temu nie będą się musieli Państwo martwić o to, czy realizacja Waszego projektu przebiegnie pomyślnie. Z produktami Power Rubber nie ma innej opcji jak pozytywna finalizacja.

Showing 1–12 of 25 results

X