Sznury porowate EPDM

Sznury gąbczaste EPDM

Prezentowane sznury porowate zostały wykonane z wysokiej jakości materiału – EPDM. Dzięki temu doskonale sprawdzą się nawet w szczególnie wymagających warunkach. Zostały stworzone zgodnie z innowacyjnymi metodami produkcyjnymi. Pozwala nam na to głęboka wiedza naszych specjalistów oraz nowoczesny park technologiczny. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Sznury porowate EPDM
Porowata struktura sznurów znajduje szerokie zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu jako element uszczelniający. Produkt z powodzeniem sprawdzą się w branży maszynowej, motoryzacyjnej, stoczniowej czy konstrukcyjnej. Surowcem, z którego powstał sznur, jest EPDM (ang. ethylene propylene diene monomer [rubber]) – specjalne odmiana kauczuku.

Sznury gąbczaste EPDM
Sznury wykazują dużą tolerancję na skrajne temperatury oraz szkodliwe działanie czynników zewnętrznych, takich jak woda, mróz czy promieniowanie słoneczne. Produkt jest odporny na stałą deformację – zagniecenia, otarcia i inne przerwania struktury.
Sznury porowate EPDM z Power Rubber słyną ze swojej niezawodności. Przekonało się o tym grono zadowolonych Klientów.

sznury porowate epdm

Pokaż Filtry

Wyświetlanie jednego wyniku

Wyświetlanie jednego wyniku

Sznury gumowe EPDM gąbczaste

Sznury gumowe EPDM gąbczaste

sznur epdm gabczasty
sznur epdm gąbczasty porowaty

Sznury gąbczaste wykonane z EPDM to sznury dedykowane do zastosowania w miejsach, które pozwalają na ściskanie sznura przez płaszczyzny go otaczające. Ten rodzaj materiału zalecany jest do stosowania w miejsach, które przeznaczone są na nasłonecznienie, czyli promieniowanie UV oraz kontakt z wodą.