Sznury porowate silikonowe

Sznury porowate silikonowe

Sznur Silikonowy Porowaty

Średnica: 1mm

Wykorzystywany do uszczelnień w wysokich temperaturach dochodzących nawet do +200°C a zaczynających się od -40°C. Jest on miękki i plastyczny co pomaga mu w dopasowaniu się w niemal każdej szczelinie i uszczelnieniu jej.

Power Rubber jest liderem wśród profesjonalistów branży wyrobów gumowych. Nasze innowacyjne strategie produkcyjne oraz imponujący potencjał parku technologicznego sprawiają, że możemy oferować Państwu profesjonalne sznury porowate wykonane z silikonu. Dzięki nim procesy uszczelniania staną się jeszcze bardziej wydajne, a ich instalacja szybsza. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Sznury porowate silikonowe
W tej kategorii prezentujemy sznury o porowatej strukturze wykonane z silikonu. Jest to wysoce elastyczny materiał odporny na trwałą deformację oraz szkodliwe działanie czynników zewnętrznych – mrozu, deszczu czy promieniowanie słonecznego. Jego techniczne właściwości pozwalają na dobrą pracę nawet w spartańskich warunkach.

Specjalistyczne sznury porowate silikonowe
Specjalistyczne sznury porowate silikonowe doskonale sprawdzają się w różnorodnych gałęziach przemysłu. Są nieocenionym elementem uszczelniającym w branży motoryzacyjnej, spożywczej, budowniczej, a także w medycynie, transporcie oraz przemyśle stoczniowym.
Prezentowane sznury podobnie jak wszystkie inne produkty Power Rubber będą Państwu służyły przez szereg lat intensywnego użytkowania.

Wyświetlanie 1–12 z 52 wyników