Sznury spienione

Sznury spienione

Przedstawiamy Państwu profesjonalne sznury spienione ze specjalistycznego materiału. Dzięki starannie opracowanym strategiom produkcyjnym możemy oferować Państwu wyroby najwyższej jakości. Zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim asortymentem.

Sznury spienione
Prezentowane sznury spienione wykazują dużą odporność na działanie wysokich temperatur oraz szkodliwych czynników zewnętrznych – mrozu, deszczu czy promieniowania słonecznego. Dzięki temu mogą wywiązywać się ze swoich zadań przez wiele długich lat intensywnego użytkowania.
Sznur spieniony zwany także gąbczastym znajduje szerokie zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu – motoryzacyjnym, maszynowym, spożywczym i innych.

Sznury spienione najwyższej jakości
W Power Rubber stawiamy na najlepszą jakość. Nie ma u nas miejsca na półśrodki i tandetę. To dlatego staliśmy się jednym z niekwestionowanych liderów na rynku wyrobów gumowych. Nasza nieodparta chęć zdobywania wiedzy i wdrażania nowoczesnych rozwiązań, owocują produktami imponujących standardów. Przekonało się o tym pokaźne grono zachwyconych Klientów.
Dlatego, jeśli chcą mieć Państwo pewność, że sznury spienione będą działać nienagannie, kupcie je u nas.

 

sznury gumowe porowate

Pokaż Filtry

Wyświetlanie jednego wyniku

Wyświetlanie jednego wyniku

Sznury spienione

Sznury spienione mają strukturę zamkniętych komórek, które izolują ruch powietrza, są hermetyczne i szybko ulegają odkształceniu po skończonej kompresji. Produkowane są z różnych mieszanek gumowych, takich jak: EDPM, FKM, CR, Silikon, NBR i innych.

Sznur gąbczasty w zależności od materiału, z którego jest wykonany, jest odporny na degradację w kontakcie z promieniowaniem UV i ozonem, starzenie się, przenikanie powietrza i wody. Gwarantuje to długotrwałą wydajność uszczelnienia. Doskonale sprawdza się, jako uszczelnienie w samochodach, kamperach, łodziach. Dodatkowo, sznur dylatacyjny pozwala na szczelne uzupełnienie przerw między płytami posadzki, przedłużając żywotność podłoża oraz urządzeń pracujących, które na nich stoją.

Dlaczego wyciszenie uszczelek drzwi jest tak ważne?

Sznur spieniony często stosowany jest do uszczelniania okien, drzwi i szczelin w podłogach, jako ochrona przed przeciągami, wilgocią i utratą ciepła. Sznur z mikrogumy do uszczelek samochodowych chroni również przed hałasem i zanieczyszczeniami. Sznury spienione zostały starannie zaprojektowane w celu izolacji akustycznej. Wyciszenie uszczelek drzwi jest możliwe poprzez montaż sznura wewnątrz uszczelki.

Wygłuszenie uszczelek drzwi w samochodzie izoluje ruch powietrza, redukując nieprzyjemny hałas i szumy. Izolacja drzwi ma ogromny wpływ na obniżenie hałasu drogowego wewnątrz pojazdu. Obniża to również poziom stresu zmęczeniowego podczas jazdy. Sznury spienione nie tracą swoich właściwości, nawet podczas częstego otwierania i zamykania drzwi.

Sznury spienione

Sznury spienione

Sznury spienione mają właściwości hydroizolacyjne. Chronią przed przeciągami i przedostawaniem się wilgoci do środka. Sznury z mikrogumy do uszczelek samochodowych obniżają hałas drogowy wewnątrz pojazdu. Montuje się je wewnątrz uszczelki. Wygłuszenie uszczelek drzwi w samochodzie podnosi komfort jazdy, dzięki izolacji akustycznej. Sznur gąbczasty jest odporny na degradację w warunkach atmosferycznych. Wyciszenie uszczelek drzwi to długotrwałe i wydajne rozwiązanie redukujące hałas. Sznur dylatacyjny skutecznie uszczelnia przerwy w płytach posadzki, zwiększając żywotność podłoża oraz urządzeń pracujących, które na nich zainstalowano.