TALERZE DO CROSSFITU

Chcą Państwo zamówić wysokiej jakości obciążenia gumowe skutecznie pochłaniające hałas oraz drgania? Rozwiązaniem okazują się nasze talerze do crossfitu, czyli specjalne obciążenia wykonane z gumy. Dzięki nim wyrzucanie hantli i sztang na siłowni okazuje się bezpieczniejsze, szczególnie podczas ćwiczeń Crossfit.

Jakie cechy posiadają nasze Talerze do Crossfitu:

– odporność na rzucanie z wysokości

– wzmocnione pierścienie ułatwiają wkładanie i zsuwanie z gryfu

– ta sama średnica talerzy bez względu na ich wagę

– prostota w utrzymaniu

– pozbawione charakterystycznego zapachu gumy

-niwelującej drgania oraz hałas

Crossfit okazuje się wspaniałym treningiem, na którego wybór decydują się nie tylko młode osoby. Opiera się na ciężkich obciążeniach, które w razie upuszczenia na stopę mogą stanowić poważne zagrożenia zdrowia. Główne założenia takiego treningu to ćwiczenia zwiększające siłę, wytrzymałość, szybkość, równowagę, koordynację ruchową i wydolność krążeniowo-oddechową organizmu.

Intensywne ćwiczenia w Crossficie wykorzystują różne akcesoria, jak np. Talerze do Crossfitu (obciążniki). Jeżeli umożliwimy usprawnienie odkładania tych elementów, tym samym zachęcimy osoby ćwiczące do ćwiczenia, jednocześnie podnosząc bezpieczeństwo. Gumowe talerze do Crossfitu na pewno się do tego przyczyniają!

Zachęcamy do przyjrzenia się pozostałej ofercie naszego sklepu, w którym przedstawiamy różnorodne wyroby gumowe. Szczególnie polecane to: sznury gumowe, wykładziny gumowe, oringi gumowe, maty gumowe, wibroizolatory. Zadbaliśmy o to, aby wszystkie nasze produkty gumowe zostały dokładnie opisane, co ułatwia wyszukanie pożądanego przez Państwa produktu!

TALERZE DO CROSSFITU

Talerz treningowy 5kg

73.79 

TALERZE DO CROSSFITU

Talerz treningowy 10kg

135.29 

TALERZE DO CROSSFITU

Talerz treningowy 15kg

196.79 

TALERZE DO CROSSFITU

Talerz treningowy 20kg

245.99