Talerze do crossfitu

Talerze do crossfitu

Przedstawiamy Państwu niezawodnej klasy talerze do CrossFitu, które sprawią, że każda siłownia zyska profesjonalne zaopatrzenie. Nasza wiedza gromadzona latami pozwala nam wychodzić na rynek z produktami będącymi synonimami solidności i niezaprzeczalnej skuteczności. W Power Rubber znajdą Państwo to, czego potrzebują i wiele, wiele więcej.

Talerze do crossfitu
Któż z nas nie chciałby być posiadaczem idealnie wyrzeźbionej figury? Aby ją osiągnąć potrzeba wiele godzin ćwiczeń, diety i samozaparcia. Jednak warto poczekać na efekty. Jedną z metod osiągnięcia pożądanej sylwetki jest etapowy trening siłowy CrossFit. Dzięki niemu rozwijamy siłę i masę mięśni. Jednak, aby efekty treningu były wymierne, trzeba korzystać z fachowego sprzętu. A takim sprzętem są niewątpliwie talerze do CrossFitu z Power Rubber.

Talerze do crossfitu – gwarancja udanego treningu
Trening CrossFitu polega na intensywnym ćwiczeniu bez czasu na przerwę. Power Rubber działa według podobnych zasad – używamy całego naszego potencjału bez taryfy ulgowej, by ofiarowywać Państwu bezawaryjne i wytrzymałe produkty.

krazki gumowe do crossfitu

Pokaż Filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Talerze do crossfitu

Talerz treningowy do CrossFitu wykonany jest z elastycznej i odpornej na uszkodzenia mieszanki gumowej. Skutecznie pochłania hałas i uderzenia. Łatwy w użytkowaniu i czyszczeniu.

Jakie cechy i zalety ma talerze do ćwiczeń wykonany z mieszanki gumowej?

Ochrona podłogi

Talerze do CrossFitu są zaprojektowane w taki sposób, aby wytrzymać intensywne użytkowanie oraz zapewnić ochronę podłogi nie generując dodatkowych kosztów związanych z jej naprawą.

Przysiady ze sztangą nad głową, rwanie sztangi, wyciskanie sztangi stojąc – to tylko kilka ćwiczeń, które wymagają opuszczenia sztangi wysoko z nad głowy. Obciążenia gumowe do CrossFitu absorbują uderzenia, minimalizując ryzyko uszkodzenia podłogi i sztangi w przypadku jej upuszczenia. Jest to kluczowe w przypadku treningu CrossFit.

Ochrona przed hałasem

Gumowe talerze CrossFit po upuszczeniu na podłoże nie generują uciążliwego hałasu. Są zdecydowanie cichsze niż talerze stalowe.

Talerz treningowy wykonany z gumy jest mniej hałaśliwy, dlatego jest doskonałym wyborem podczas wyposażania domowej siłowni – nie przeszkadza domownikom ani sąsiadom mieszkającym obok.

Wytrzymałość

Talerze do ćwiczeń to niezbędny element wyposażenia siłowni domowej i komercyjnej. Gumowe obciążenie na siłownie jest trwałe, odporne na zużycie i intensywne użytkowanie.

Komfort użytkowania

Talerze stalowe są nieprzyjemnie zimne, natomiast obciążenie gumowane nie przewodzi ciepła. Jest to bardziej komfortowe rozwiązanie, szczególnie podczas przenoszenia.

Dobór odpowiedniego obciążenia podczas ćwiczeń jest niezwykle istotny, szczególnie, jeżeli dopiero zaczynasz przygodę z treningiem siłowym i chcesz uniknąć kontuzji. W Power Rubber posiadamy:

  • obciążenie na siłownie 5 kg
  • obciążenie na siłownie 10 kg
  • obciążenie na siłownie 15 kg
  • obciążenie na siłownie 20 kg

Talerze do crossfitu

Talerze do crossfitu

Talerze do CrossFitu wykonane są z wysokiej jakości mieszanki gumowej. Obciążenia gumowe do CrossFitu są trwałe i odporne na uszkodzenia. Talerze CrossFit absorbują uderzenia. Talerz do ćwiczeń wykonany z mieszanki gumowej chroni podłogę przed uszkodzeniem i redukuje hałas. Talerz treningowy jest odporny na intensywne użytkowanie. Obciążenie gumowane jest łatwe w utrzymaniu czystości. Obciążenie na siłownie należy dostosować do swojego stażu treningowego, dlatego talerze do ćwiczeń mają różną wagę:

  • obciążenie na siłownie 5 kg
  • obciążenie na siłownie 10 kg
  • obciążenie na siłownie 15 kg
  • obciążenie na siłownie 20 kg