Węże do układu chłodzenia

Sprawdź wysoką jakość naszych węży do układu chłodzenia

Specjalistyczne węże do układu chłodzenia tylko w Power Rubber. Nasza firma dzięki wieloletniej praktyce zdobyła solidne doświadczenie na rynku wyrobów gumowych. Dzięki temu można o nas mówić, jako o liderach wśród profesjonalistów. Nie poprzestajemy na laurach, a wciąż dążymy do modernizacji i ulepszania naszego asortymentu. Kluczem do sukcesu jest wysoko wykwalifikowana kadra oraz imponujący park technologiczny. To tam kumuluje się wiedza, która w rezultacie daje węże do układu chłodzenia najwyższej jakości.

Węże do układu chłodzenia
Prezentowane węże do układu chłodzenia są tworzone ze specjalistycznej mieszanki gum. Dzięki temu są odporne na odkształcenia, spękania czy szkodliwy wpływ niekorzystnych warunków atmosferycznych. Ich elastyczna struktura została wytworzona według innowacyjnych strategii produkcyjnych.

Węże do układu chłodzenia – gwarancja solidnej jakości
Węże do układu chłodzenia znajdują szerokie zastosowanie w różnego rodzaju pojazdach mechanicznych oraz instalacjach LPG. Ich formuła zapewnia gwarancję bezpieczeństwa podczas użytkowania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Pokaż Filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Węże do układu chłodzenia

Węże do układu chłodzenia wykonane są z elastycznych mieszanek gumowych. Przeznaczone są do transferu płynów chłodzących pod wysokim ciśnieniem z jednego miejsca do drugiego. Znajdują zastosowanie w pojazdach mechanicznych i instalacjach LPG.

Właściwości

Węże do chłodnicy uniwersalne są wytrzymałe na ekstremalne temperatury oraz odporne na działanie olejów oraz zgromadzony brud. Wąż gumowy chłodnicy elastyczny jest zaprojektowany w taki sposób, aby wytrzymać ciepło i wibracje wytwarzane przez silnik.

Układ chłodzenia

Układ chłodzenia składa się z kilku elementów, do których należy: chłodnica, termostat, pompa wody, nagrzewnica, czujnik temperatury, zbiornik wyrównawczy, wentylator i przewody..

Elastyczny wąż do układu chłodzenia pozwala na sprawne działanie jednostki napędowej w pojazdach w odpowiedniej temperaturze roboczej. W układzie chłodzenia wyróżniamy cztery rodzaje węży: dolny, górny, przelewowy i obejściowy. Przepływ płynów chłodzących zapewnia optymalną temperaturę pracy silnika i chroni go przed przegrzaniem.

Na rynku dostępne są również silikonowe przewody układu chłodzenia. Charakteryzują się one odpornością na kruszenie oraz działanie wysokich temperatur. Wewnętrzna warstwa węża silikonowego jest gładka, co pozwala na łatwiejszy przepływ płynów chłodzących.

Czy można regenerować przewody do układu chłodzenia?

W przypadku awarii przewodów w układzie chłodniczym, najlepszym rozwiązaniem jest wymiana ich na nowe. Dorabianie węży do chłodnic jest niewskazane. Wszelkie nieszczelności w przewodach powodują wycieki płynu chłodzącego, co w konsekwencji może doprowadzić do przegrzania lub zatarcia silnika. Węże do układu chłodzenia LPG mają zastosowanie we wszystkich pojazdach mechanicznych i instalacjach LPG.

Węże gumowe do układu chłodzenia