Wibroizolatory Typu O

Wibroizolatory Typu O Sklep

Wibroizolatory typu O

Wibroizolator który ma za zadanie izolować od wibracji elementu który ma być włożony do “O”. Pozwala na odizolowaniu elementu wibrującego od maszyny bądź innego podłoża/powierzchni.

Wyciszanie wibroizolator
Pomaga wyciszyć chodzące silniki elektryczne np. w wiatraku tak my pręcik na którym umiejscowione jest śmigło zamiast obijać się o metal w wiatraku mogło obijać się o wibroizolator.

oring gumowy sklep powerrubbercom nbr fkm vmq silikon

Pokaż Filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Wibroizolatory typu O

Wibroizolatory typu O to gumowe mocowania antywibracyjne, których celem jest eliminacja wstrząsów i redukcja hałasu. Amortyzatory gumowe dostępne są w różnych kształtach i rozmiarach, aby pasowały do maszyn, obciążeń i środowiska pracy.

Dlaczego warto stosować amortyzatory gumowe?

Podczas pracy maszyny, wibracje mogą być przenoszone na jej konstrukcję nośną i przemieszczać się na duże odległości. Z tego powodu generowany jest również hałas, który może być słyszalny w sąsiadujących pomieszczeniach.  Aby zapobiec wibracjom, które przenoszone są przez elementy konstrukcyjne maszyn, fundamenty oraz podłoże, stosuje się wibroizolatory.

Wibroizolatory gumowe O mają bardzo dobre właściwości amortyzujące i tłumiące drgania. Poznaj ich zalety:

Ochrona maszyn przed zużyciem

Wibracje mogą spowodować awarię maszyny, która będzie wymagała naprawy. Amortyzatory O chronią urządzenia przed wibracjami, dzięki czemu rzadziej ulegają one awariom. Wydłużają się również okresy pomiędzy kolejnymi konserwacjami. Amortyzatory O minimalizując niepożądane wibracje wydłużają żywotność maszyny, dlatego izolacja drgań jest niezbędna w utrzymaniu maszyn i urządzeń w dobrej kondycji.

Redukcja hałasu

Hałas wygenerowany przez wibracje pracujących maszyn przenoszony jest do pomieszczeń znajdujących się w dużej odległości. Amortyzatory gumowe typu O mają za zadanie zredukować niekorzystne skutki wibracji oraz uciążliwego hałasu. Pozwala to na zapewnienie bardziej komfortowego środowiska pracy oraz przyczynia się do zwiększonej wydajności pracowników. Wibroizolator typ O sprawia, że maszyna pracuje ciszej i płynniej.

Sklep Z Wibroizolatorami Typu O