Your Cart
klej cyjanoakrylowy, klej do gumy

Klej do oringów

Specjalistyczny Klej do oringów pozwala spoić większość uszczelek w zarówno w rozwiniętych technologicznie parkach maszynowych, ale również w gospodarstwach domowych.

Zobacz, jak niewiele potrzeba, by samemu stworzyć profesjonalną i wytrzymałą uszczelkę – pierścień uszczelniający typu o, czy o-ring, a nawet uszczelkę do drzwi i okien.

Klej do gumy to Klej cyjanoakrylowy

Klej cyjanoakrylowy doskonale skleja sznury EPDM, NBR oraz neopren-u. Dzięki swojemu specjalistycznemu składowi, cyjanoakrylowy klej do orignów jest najczęściej stosowany. Pozwala na szybkie uzyskanie połączeń poszczególnych wyrobów gumowych. Również sprosta wymagającym materiałom i konstrukcją. Jest transparentny i odporny na wysokie
temperatury.
Klej cyjanoakrylowy możesz kupić tutaj: https://powerrubber.com/p/klej-cyjanoakrylowy-bondloc-b406/

Klej RTV do wysokich temperatur

Kleje RTV będą z kolei bardziej nadawać się do sznurów silikonowych. Dlaczego? Są to kleje dedykowane do wysokich temperatur, czyli np. do oringów silikonowych, które wytrzymują nawet do 300 stopni Celsjusza

Jak użyć Kleju do Oringów i Sznurów gumowych?

Co potrzebujemy?

Wystarczy nam:

  1. Para rękawiczek
  2. Sznur z odpowiedniego materiału
  3. Specjalistyczny klej do gumy i oringów

Dla przygotowanego już o-ringu, ale jeszcze przed zastosowaniem kleju, upewniamy się, że powierzchnia jest czysta od kurzu oraz smaru, ale najważniejsze: jest sucha.

Najlepiej odtłuść ją wcześniej właściwym preparatem.

Następnie na jeden z końców aplikujemy właściwą ilość kleju – lepiej, aby ilość była większa niż mniejsza.

Łączymy oba końce, ściskająć w miejscu łączenia.

W zależności od materiału, oczekujemy nawet do 24h, aby wpełni wykorzystać właściwości kleju.

I to wszystko! Proste, prawda?

Sklej dwa końce wybranego tworzywa i stwórz o-ring, który potrzebujesz. Sprawdź jak mocny jest oferowany Klej, który klei różne, nawet najbardziej wymagające materiały.

Profesjonalny klej do gumy Power Rubber

Zestaw do klejenia oringów

W celu realizacji Państwa oczekiwań, tworzymy profesjonalne zestawy do klejenia oringów. Pozwalają one na przygotowywanie profesjonalnych napraw wyrobów gumowych. Nasze produkty posiadają doskonale opisaną instrukcję obsługi, co pozwlaa na właściwy dobór proporcji kleju.

W naszym zestawie, dodatkowo załączyliśmy mieszadła, które pozwolą na jednolite połączenie substancji. Opis wskazuje także na jakie materiały działa klej. Zachęcamy także do kontaktu – bazujemy na wiedzy pozyskanej od Nas – Specjalistów od Gumy. Postępując według wskazań można sprawdzać czas stygnięcia kleju, wytrzymałość, co pozwala zakupić właściwy dla naszego przeznaczenia klej.

klej cyjanoakrylowy, klej do gumy

Tutaj kupisz: Kleje do oringów

Jaki klej użyć do gumy?

Guma jest dość specyficznym materiałem, może ulec łatwemu utlenianiu i pokrywać się kruchą nawierzchnią, zwłaszcza pod wpływem warunków atmosferycznych, w tym słońca, ozonu. Możesz nabyć w nas specjalne szczotki druciane i skrobaki, które pomogą przygotować ci powierzchnię do klejenia. Osobiście możesz wykonać złącze, które będzie odporne na zginanie, ocieranie, a nawet na warunki atmosferyczne jak ozon, UV, czy kontakty z olejami mineralnymi i syntetycznymi.

W celu zastosować odpowiedni klej możesz skonsultować się z nami! Doradzamy w doborze właściwych i odpowiednich klejów, aby nawet pozornie trudnosklejalne powierzchnie mogły zostać właściwie potraktowane w celu ich złączenia. Nasze doświadczenie pozwala na połączeniu najtrudniejszych połączeń, nawet: mosiądź Viton®, Fluor-aluminium, guma-guma, czy dedykowane rozwiązania techniczne do wysokich temperatur.

Zapraszamy do kontaktu!

Wyroby gumowe

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Potrzebuje właściwej oferty? Skontaktuj się z Nami z POWER Rubber

Oferujemy Wsparcie i Doradztwo w zakresie oferowanych wyrobów i ich Produkcji.

Zapraszamy do opisania danej sytuacji, zapytania. Przedstawimy właściwe rozwiązania. Przygotujemy wycenę oraz harmonogram produkcji. Zapraszamy

Opiszę co potrzebuję
w Formularzu kontaktowym!