Your Cart
maty do stajni

Maty do Stajni – Czystość i Wygoda w Stajni – Maty hodowlane

Gumowe maty w stajni są rozwiązaniem niezwykle praktycznym i ekonomicznym. Szereg pozytywnych efektów jakie pociąga za sobą zastosowanie tego patentu sprawia, że raz wypróbowany, nie zostanie nigdy zamieniony na żaden inny.

Maty hodowlane – rodzaje Mat do Stajni

Maty hodowlane zwykle produkowane są w prostokątnych lub kwadratowych odcinkach, na krawędziach wykończone zębami typu puzzle. Dzięki temu ich montaż jest  bezproblemowy i przyjemny. Ponadto, takie łączenie pozwala na idealne przyleganie poszczególnych części do siebie, bez nieestetycznych i niepraktycznych przerw, w których mogą zbierać się zanieczyszczenia.

Jak pomagają Gumowe Maty Hodowlane?

Gumowe maty hodowlane są również niezwykle łatwe w utrzymaniu czystości. Regularnie czyszczone i konserwowane, będą służyć niezawodnie przez wiele lat. Dzięki podziałowi na mniejsze części, w dowolnej chwili można odłączyć pojedyncze elementy w celu dokładnego umycia, a następnie włożyć z powrotem na swoje miejsce.

Maty gumowe do stajni boksu

Czy wiesz, że maty gumowe izolują od zimna?

Elastyczna, porowata struktura gumy pozwala na przepuszczanie wszelkiego rodzaju płynnych zanieczyszczeń. Dzięki temu jest doskonałym rozwiązaniem w boksie, gdzie odizoluje zwierzę od zimnej posadzki. Taki zabieg pozwala na ogromną oszczędność na ściółce, a także łatwość w utrzymaniu czystości i odpowiedniej higieny. Dzięki temu, że maty działają antypoślizgowo, można je również zastosować w miejscach o podwyższonej wilgotności takich jak myjka. Diametralnie zwiększy to bezpieczeństwo i komfort koni, oraz ludzi korzystających z prysznica.

mata hodowlana black power
mata hodowlana black power

Maty do stajni to Właściwy Wyrób!

Dzięki swojej wysokiej odporności na naciski takie jak pojazdy rolnicze czy duże zwierzęta, maty mogą być bez obaw stosowane również w stajennych przejściach i korytarzach. Oprócz spełniania swojej oczywistej funkcji izolacji, doskonale stłumią one wszelkie wibracje czy hałas. Jest to szczególnie przydatne w takich miejscach jak stajnia czy hala, gdzie mamy do czynienia z dużą, pustą przestrzenią, która potęguje każdy uporczywy dźwięk.

Co zastosować dla koni z alergią?

Gumowe maty są w pełni bezpieczne dla zdrowia ludzi i zwierząt, a przede wszystkim antyalergiczne. Jest to zbawienne rozwiązanie w przypadku koni z astmą lub licznymi alergiami. Ściółka dla takich zwierząt jest zwykle dużo droższa, musi być w odpowiedni sposób przechowywana, częściej wymieniana – przysparza to szereg utrudnień, a wcale nie daje gwarancji zdrowia i dobrego samopoczucia. Zastosowanie gumowych elementów izolacyjnych, w znacznej części rozwiązuje taki problem i zdecydowanie ułatwia życie zwierzętom i ich opiekunom.

maty hodowlane

Tutaj kupisz: Maty dla koni – cena zaskakuje!

Kostka Gumowa pasuje do stajni?

Materiał z jakich wykonana jest kostka, jest również całkowicie odporny na warunki atmosferyczne. Z tego względu, bez obaw może zostać zastosowany na zewnątrz budynku, w przejściach czy w miejscach po prostu narażonych na dużą eksploatację.

Komfort dla swojej Klaczy zapewniam przez Maty do stajni

Każdemu opiekunowi zależy na jak najwyższym komforcie własnym oraz zwierząt pod jego opieką. Liczy się dla nas również ekonomiczność i ekologiczność danego rozwiązania. Gumowe maty hodowlane są innowacyjną odpowiedzią rynku na te potrzeby. Jest to doskonała, szybko zwracająca się inwestycja, która zapewnia spokój przez wiele lat.

Zapraszamy do skorzystania z oferty Producenta POWER Rubber

https://powerrubber.com/kat/maty-hodowlane/

Wyroby gumowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Potrzebuje właściwej oferty? Skontaktuj się z Nami z POWER Rubber

Oferujemy Wsparcie i Doradztwo w zakresie oferowanych wyrobów i ich Produkcji.

Zapraszamy do opisania danej sytuacji, zapytania. Przedstawimy właściwe rozwiązania. Przygotujemy wycenę oraz harmonogram produkcji. Zapraszamy

Opiszę co potrzebuję
w Formularzu kontaktowym!