Your Cart
Bezpieczne Nawierzchnie na Place Zabaw – Maty Przerostowe Zielone

Maty pod zjeżdżalnie dla najmłodszych

Zjeżdżalnia to jeden z podstawowych elementów wyposażenia każdego placu zabaw. Maty gumowe zapobiegają urazom zagrażającym zdrowiu i życiu, w zależności od rodzaju upadku. Zapewniają największą absorpcję uderzeń spośród materiałów, takich jak: piasek, trawnik, ściółka. Maty gumowe pod zjeżdżalnie lub huśtawkę są niezwykle trwałe i odporne na intensywne użytkowanie. Doskonale sprawdzają się, jako warstwa ochronna pod zjeżdżalnię dla najmłodszych. Poznaj ich zalety:

 

Bezpieczeństwo

Właściwości antypoślizgowe

Mata gumowa zamontowana pod zjeżdżalnią lub huśtawką zapewnia bardzo dobrą przyczepność i bezpieczeństwo, nawet podczas zabawy w deszczu. Minimalizuje ryzyko przypadkowego poślizgnięcia się i urazów z tym związanych.

Amortyzacja

Nawierzchnia gumowa jest elastyczna i sprężysta, dzięki czemu pochłania wstrząsy, ograniczając urazy związane z upadkami. Dodatkowo posiada właściwości antyzmęczeniowe.

Fazowane krawędzie

Gumowa nawierzchnia posiada specjalnie fazowane krawędzie, które zmniejszają ryzyko potknięcia się.

 

Wytrzymałość

Bezpieczne maty na plac zabaw mają wysoką wytrzymałość na uderzenia i intensywne użytkowanie. Dzięki wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne, odporności na warunki atmosferyczne, charakteryzują się długą żywotnością. Nie trzeba ich często wymieniać ani naprawiać.

 

Ochrona podłoża i estetyczny wygląd

Bezpieczne maty pod zjeżdżalnie lub huśtawkę dostępne są w różnej kolorystyce. Można je dostosować do indywidualnego projektu.

Maty pod zjeżdżalnie chronią podłoże, zapobiegając tworzeniu się dziur i ubytków w ziemi oraz wgłębień. Zapobiegają powstawaniu kałuż błotnych.

 

Łatwy montaż i utrzymanie w czystości

Maty gumowe można zamontować bezpośrednio na już istniejącym gruncie lub podłodze. Nie przesuwają się i nie ślizgają po nawierzchni, na której zostały ułożone.

Zaletą mat gumowych jest wodoprzepuszczalność. Po deszczu nie zbiera się na nich woda, dzięki czemu są wolne od pleśni. Gwarantują niskie koszty utrzymania i łatwą pielęgnację.

Bezpieczne maty gumowe na plac zabaw sprawdzą się pod zjeżdżalniami, huśtawkami, drabinkami, ściankami wspinaczkowymi i miejscami, gdzie istnieje ryzyko upadku z wysokości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Potrzebuje właściwej oferty? Skontaktuj się z Nami z POWER Rubber

Oferujemy Wsparcie i Doradztwo w zakresie oferowanych wyrobów i ich Produkcji.

Zapraszamy do opisania danej sytuacji, zapytania. Przedstawimy właściwe rozwiązania. Przygotujemy wycenę oraz harmonogram produkcji. Zapraszamy

Opiszę co potrzebuję
w Formularzu kontaktowym!