Your Cart
Maty-Treningowe-Fitness

Maty treningowe fitness

Maty Treningowe Fitness

Obecnie panująca moda na aktywność fizyczną sprzyja powstawaniu nowych obiektów sportowych. Powstanie takiego obiektu wiąże się z prawidłowym zaprojektowaniem budynku oraz właściwego wyposażenia. Jednym z podstawowych elementów są Maty treningowe fitness.

Maty treningowe fitness – antypoślizgowe

Podczas treningów wszelkiego rodzaju, zwłaszcza zajęć fitness istnieje ryzyko poślizgu. Najłatwiejszym sposobem jest zastosowanie właściwego podłoża, tj. mat fitness. Maty z racji wykonania z mieszanki gumowej cechują się antypoślizgowością. Pozwalają na stabilność naszej sylwetki przy zwiększonej aktywności, nawet podczas wykonywania ćwiczeń, nawet typu CrossFit.

mata wykładzina gumowa do ćwiczeń

Maty treningowe fitness – wyciszenie

Będąc na siłowni, często możesz usłyszeć dźwięk rzucającej sztangi, hantli czy kettli. Z czego to wynika? Wynika to z braku zabezpieczenia posadzki. Zastosowanie właściwych mat treningowych pozwala na wyciszenie, redukcję hałasu na siłowni. Wybór ten pozwala na wykonywanie ćwiczeń we właściwych warunkach- warunkach bardziej przyjaznych. Obniżenie poziomu hałasu, pozwala również na przyciągnięcie większej liczby uczestników do naszego obiektu. Idzie za tym zwiększony zysk oraz wzrost popularności. Warto dodać, że sprzyja również to większej liczebności płci pięknej, a to również sprzyja zwiększeniu liczby ćwiczących mężczyzn.

maty treningowe puzzle do ćwiczeń

Zapraszamy do przekonania się o wysokiej jakości naszych produktów: maty na siłownie. Oferujemy maty gumowe rolka oraz maty fitness puzzle. Oferujemy podłogi do siłowni zarówno dla profesjonalistów oraz do domowych siłowni.

Maty-Treningowe-Fitness

Pełna oferta gumowych mat treningowych 

 

Sklep internetowy z wyrobami gumowymi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Potrzebujesz konkretnej oferty?

Chętnie zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązanie.

Wystarczy, że powiesz nam o swoich oczekiwaniach.

Zamów