Najazdy kablowe łączniki

Najazdy kablowe – Łączniki

Niezabezpieczone kable i przewody biegnące po podłodze w miejscu pracy (np. w magazynie) lub podczas organizacji imprezy plenerowej stwarzają wiele zagrożeń. Taka sytuacja może doprowadzić do różnych, poważnych obrażeń tj. przypadkowe porażenie prądem, niebezpieczne upadki. Istnieje rozwiązanie, które łatwo temu zapobiega – najazdy kablowe.

Zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić płynne i i bezpieczne przejście lub przejazd przez przewody. Posiadają specjalne kanały (otwory), które umożliwiają schowanie przewodów poza zasięgiem wzroku.

W bieżącej kategorii przedstawiamy profesjonalny wybór łączników, które zapewnią najazdom kablowym doskonałą stabilność. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz pierwszorzędny park technologiczny pozwalają tworzyć produkty z zachowaniem najwyższych standardów i w oparciu o innowacyjne strategie produkcyjne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Progi kablowe Łączniki

Progi kablowe – kluczowy element bezpieczeństwa

Dlaczego warto zastosować najazdy kablowe i łączniki?

Zabezpieczenie kabli

Uporządkowanie okablowania powinno być sprawą priorytetową w miejscu pracy, podczas prowadzonych robót budowlanych, prac remontowych czy organizacji imprez masowych, eventów, koncertów. Istnieje duże ryzyko, że niezabezpieczone kable i przewody zostaną uszkodzone przez koła pojazdów, wózki widłowe czy duże natężenie ruchu pieszych. Aby przedłużyć żywotność i zmaksymalizować wydajność kabli, należy zastosować najazdy kablowe, które ochronią je przed pęknięciami, rozdarciami czy rozerwaniem. Pozostawione bez ochrony kable stanowią ryzyko uszkodzenia sprzętu, do którego są podłączone (komputery, maszyny).

Zarządzanie kablami

Najazdy zabezpieczają przed plątaniem się przewodów po ziemi lub podłodze. To rozwiązanie na pewno zmniejsza ryzyko potknięcia się i upadku, co w przypadku dużego natężenia ruchu pieszych jest bardzo prawdopodobne. Zmniejsza również prawdopodobieństwo wystąpienia obrażeń w miejscu pracy. Dodatkowo, podłoże posiada antypoślizgową nawierzchnię, która gwarantuje odpowiednią przyczepność, zapobiegając przypadkowym poślizgnięciom się. W ofercie posiadamy również najazdy kablowe z gumy.

Modułowa konstrukcja

Główną zaletą najazdów jest możliwość dobrania odpowiedniej długości najazdów. Specjalnie zaprojektowany system blokujący zapobiega moduły przed przypadkowym rozłączeniem się. Co więcej, profesjonalne łączniki pozwalają na tworzenie dowolnej ilości zakrętów.

Rampa kablowa świetnie sprawdza się w halach magazynowych, parkingach, obiektach użyteczności publicznej, garażach, fabrykach, parkach rozrywki, obiektach sportowych, na placach budowy itp.

Łatwa instalacja i demontaż

Najazdy o żądanej długości należy położyć na płaskiej powierzchni (drodze, trawniku, posadzce). System blokujący pozwala na łączenie kilku najazdów ze sobą. Montaż nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi. Co więcej, pokrywa na zawiasach umożliwia sprawne włożenie kabli w odpowiednie otwory.

Nasz asortyment obfituje we wzorowe wyroby gumowe. Jednymi z nich są prezentowane profesjonalne łączniki. Dzięki nim, zarówno elektroniczny osprzęt, jak i personel znajdujący się w pobliżu zyskają gwarancję bezpieczeństwa.

Najazdy kablowe

Najazdy kablowe łączniki – produkt dostępny w naszym sklepie

W Power Rubber oferujemy wysokiej jakości ochraniacze kabli, które według potrzeb można swobodnie łączyć w konstrukcje o dowolnej długości. Nasze wytrzymałe progi kablowe zapewniają możliwość bezpiecznego przejścia dla pieszych lub przejazdu dużym samochodom, jednocześnie chroniąc kable i przewody przed uszkodzeniem.

Producent Power Rubber oferuje najazdy kablowe wykonane z wysokiej jakości materiałów, które zostały specjalnie zaprojektowane do intensywnego użytkowania. Odporne na niesprzyjające warunki atmosferyczne i duży nacisk fizyczny toczących się po nich pojazdów. Na stronie internetowej znajdą Państwo ochraniacze kabli różnego typu (np. marki Defender). Różnią się one między sobą wielkością, ilością otworów (np. 3 kanały średniej wielkości) oraz nośnością (np. 10 ton na oś).

Progi kablowe duże kupisz tutaj

Łączniki

Zapewniają właściwy kierunek progów kablowych. Dzięki temu możliwa jest maksymalna ochrona okablowania. Ten rodzaj produktu znajduje zastosowanie podczas eventów, w halach magazynowych. Ich struktura została opracowana w ten sposób, by wytrzymywały nawet bardzo duże obciążenie. Do produkcji używamy najwyżej jakości materiałów.

Łączniki (znajdą je Państwo w tej samej kategorii, co najazdy kablowe) dają możliwość tworzenia zakrętów (np. 45°), tworząc nieprzerwany ciąg kablowy.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Przygotujemy wycenę w odpowiedzi na zapytanie ofertowe.

 

Formularz kontaktowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Potrzebuje właściwej oferty? Skontaktuj się z Nami z POWER Rubber

Oferujemy Wsparcie i Doradztwo w zakresie oferowanych wyrobów i ich Produkcji.

Zapraszamy do opisania danej sytuacji, zapytania. Przedstawimy właściwe rozwiązania. Przygotujemy wycenę oraz harmonogram produkcji. Zapraszamy

Opiszę co potrzebuję
w Formularzu kontaktowym!