Najazdy kablowe Zakończenia

Najazdy kablowe – Zakończenia

Najazdy kablowe zostały zaprojektowane jako jeden z kluczowych elementów zwiększających bezpieczeństwo. Przeznaczone są do odpowiedniego zarządzania kablami i przewodami, a także:

  • minimalizują ryzyko niebezpiecznego potknięcia się i upadku

  • zapobiegają uszkodzeniom kabli i przewodów elektrycznych, tj. pęknięcia, złamania, zerwania

  • umożliwiają bezpieczny przejazd pojazdom osobowym i transportowym

Progi kablowe

Najazd kablowy – zastosowanie

Najazdy kablowe gumowe lub te, wykonane z innych materiałów, mają wiele wyjątkowych zalet i właściwości, oto kilka z nich:

Trwałość

Producent Power Rubber w swojej ofercie posiada rampy przejazdowe wykonane z wysokiej jakości materiału, które wytrzymują duże natężenie ruchu pieszych i pojazdów. Nie pękają pod dużym naciskiem toczących się po nich ciężkich pojazdach i maszynach. Odporność na niesprzyjające warunki pogodowe, to ich kolejny atut. Przeznaczone do instalacji tymczasowej lub stałej.

Bezpieczeństwo

Na pokrywie znajdują się specjalne wypustki, które mają antypoślizgowe właściwości. Przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością (np. poruszających się na wózkach inwalidzkich). Odpowiednia przyczepność jest ważna, szczególnie, kiedy chodzi się po nierównej lub mokrej powierzchni. Ochraniacze kabli wyposażone w wypustki zapobiegają także potknięciom w miejscu pracy, w trakcie imprez masowych, podczas prowadzonych robót drogowych i prac budowlanych.

System ochraniaczy kabli (np. Defender Adam Hall) to rozwiązanie, które jest kluczową formą zabezpieczenia w zakresie profesjonalnej ochrony przewodów przed zniszczeniem, a także umożliwia odpowiednie zarządzanie nimi.

Wszechstronność

Ochraniacze kabli dostępne są występują w różnych długościach (np. 100 cm) i szerokościach. W ofercie posiadamy progi kablowe z różną ilością kanałów (np. najazd 2 kanałowy, 5-kanałowy). W zależności od wybranego modelu, można przeprowadzać dowolną ilość kabli. Większe kanały (otwory) spełniają wszelkie oczekiwania, jeżeli chodzi o duże węże wodne (np. strażackie). Można je łatwo łączyć ze sobą, zapewniając ochroną na wymaganej długości. Nie wymagają instalacji za pomocą kołków rozporowych. Masa najazdu zapewnia odpowiednią stabilność i przyczepność do podłoża, dlatego można po nich swobodnie przejeżdżać lub przechodzić.

Co więcej, ochraniacze kabli zostały zaprojektowane w taki sposób, aby można je było łatwo transportować, a także szybko i bezproblemowo rozstawić.

Zgodnie z tym, co napisaliśmy wcześniej – wyjątkowe zalety i właściwości ochraniaczy kabli sprawiają, że mają one szeroki wachlarz zastosowań. Najazd kablowy służy do ochrony przewodów i węży na placach budowy, lotniskach, w placówkach oświatowych, na eventach, podczas imprez plenerowych, koncertów, prac remontowych.

Najazdy kablowe

Tutaj znajdziesz: najazdy kablowe

Progi kablowe – produkt dostępny w naszym sklepie

W Power Rubber dysponujemy szerokim asortymentem najazdów kablowych. Dzięki nim okablowanie zyska właściwą ochronę. Produkcja oparta jest na bazie najnowszych, dostępnych technologii. Dzieje się tak za sprawą wysoko wykwalifikowanej kadry, która na bieżąco uaktualnia swoją wiedzę. Nasi specjaliści mogą wzbogacać swoją wiedzę również dzięki praktyce na innowacyjnych maszynach parku technologicznego.

Zakończenia do najazdów kablowych

Wykonane z niezwykłą precyzją oraz według wszelkich norm BHP. Ich struktura pozwala na wytrzymanie dużego obciążenia. Odporne na trudne i niekorzystne działanie warunków atmosferycznych. Produkt jest stabilny, zatem nie ma obawy o przesunięcia linii kabli. Doskonale sprawdzi się w pomieszczeniu, jak i w przestrzeni otwartej.

Nasze produkty sprawdzają w wielu zastosowaniach przemysłowych, halach, a także na eventach, imprezach masowych oraz w obszarach, gdzie istnieje potrzeba poprowadzenia bezpiecznego okablowania.

W naszej ofercie znajdują się również progi zwalniające, które kupisz tutaj

Zapraszamy do zapoznania się z naszym całym asortymentem (wszelkie dane techniczne udostępnione są w opisie produktu). Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania, prosimy o kontakt. Zamówienia można składać przez stronę internetową lub telefonicznie.

Formularz kontaktowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Potrzebuje właściwej oferty? Skontaktuj się z Nami z POWER Rubber

Oferujemy Wsparcie i Doradztwo w zakresie oferowanych wyrobów i ich Produkcji.

Zapraszamy do opisania danej sytuacji, zapytania. Przedstawimy właściwe rozwiązania. Przygotujemy wycenę oraz harmonogram produkcji. Zapraszamy

Opiszę co potrzebuję
w Formularzu kontaktowym!