Najazdy krawężnikowe
najazd kraweznikowy

Zastanawiasz się jak ułatwić wjazd na chodniki lub wjazd na krawężniki? Szukasz najlepszego rozwiązania? Oto przedstawiamy jedno z najprostszych rozwiązań: najazd krawężnikowy

Najazdy krawężnikowe – Zalety

Jak to dobrze zostało ukazane na fotografii, najazdy krawężnikowe idealnie zostały wyprodukowane do wysokości krawężników w Polsce. Oznacza to, że minimalizujemy ryzyko uszkodzenia przedmiotów, ułatwiamy dostęp dla osób starszych, osób na wózkach inwalidzkich czy wózkach z dziećmi, ułatwiamy pracę dostawcom i kurierom- zwłaszcza przy ciężkich przesyłkach, dostarczanych przy pomocy wózków pomocniczych.

Montaż podjazdów pod krawężnik

Właściwy montaż najazdów krawężnikowych należy rozpocząć od oczyszczenia miejsca montażu. Takie miejsce warto również osuszyć. Następnie należy sprawdzić, gdzie dokładnie ułożyć nasze najazdy. Po akceptacji weryfikacji, należy przejść do montażu kołków montażowych wraz z najazdami.

Tak zamontowane elementy, pozwalają na zwiększenie bezpieczeństwo oraz ułatwiają podejście dla pieszych, zwłaszcza dla tych wyposażonych w wózki.

najazdy gumowe niskie

Gumowy podjazd pod krawężnik

Gumowy podjazd pod krawężnik jest odporny na warunki atmosferyczne. Dodatkowo powierzchnia jest antypoślizgowa, co jest widoczne gołym okiem. Antypoślizgowość pozwala na poruszanie się również w deszczu, śniegu czy podczas innych opadów atmosferycznych.

Najazd gumowy niski

Najazd gumowy niski to model najazdu o niższej wysokości niż najazd gumowy wysoki. Różni ich kilka cm, które robią różnice w wjeździe na karawężniki

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

 

 

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

X