Najazdy krawężnikowe

Najazdy krawężnikowe. Poznaj zalety gumowych podjazdów pod krawężnik

Zastanawiasz się jak ułatwić wjazd na chodniki lub wjazd na krawężniki? Szukasz najlepszego rozwiązania? Oto przedstawiamy jedno z najprostszych rozwiązań: najazd krawężnikowy.

Najazd krawężnikowy gumowy – zalety

Jeżeli zastanawiasz się, czy warto inwestować w najazd krawężnikowy, sprawdź jego wspaniałe zalety, oto one:

Trwałość

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Power Rubber. Kupując w naszym sklepie masz pewność, że zamówiony produkt będzie trwały, odporny na zużycie, wahania temperatur, warunki atmosferyczne, wytrzymały na uszkodzenia. Najazd z gumy nie pęka w raz z upływem czasu ani nie blaknie pod wpływem długiej ekspozycji na światło słoneczne.

Kanały kablowe

W naszym sklepie znajdziesz wysokiej jakości najazdy pełniące jednocześnie funkcję progów kablowych. Posiadają one dwa otwory pod rampą, które umożliwiają łatwe przeprowadzenie przewodów i zabezpieczenie kabli przed uszkodzeniami. Znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie należy umożliwić swobodny przejazd kół pojazdów przez przewyższenia z jednoczesną ochroną kabli. Doskonale sprawdzą się w halach produkcyjnych, garażach, parkingach.

Kanał wodny

To bardzo ważny parametr! Specjalna konstrukcja z wbudowanym kanałem pod spodem umożliwia swobodny przepływ wody w wyniku ulewnych deszczy czy intensywnych opadów śniegu.

Bezproblemowy montaż

Rampy krawężnikowe doskonale nadają się do zastosowań trwałych lub tymczasowych. Można je zamontować, usunąć i przenieść w razie potrzeby. Instalowane są do nawierzchni (betonu, asfaltu) za pomocą specjalnych mocowań. Poniżej znajdziesz instrukcję, jak krok po kroku właściwie montować najazdy.

Widoczność

Kolorystyka zapewnia doskonałą widoczność w niekorzystnych warunkach atmosferycznych lub po zmroku. Niektóre modele wyposażone są w dodatkowe elementy odblaskowe zapewniające większą widoczność i bezpieczeństwo.

Antypoślizgowa powierzchnia

Właściwości antypoślizgowe gumy zapewniają odpowiednią przyczepność w różnych warunkach pogodowych. Produkt doskonale sprawdza się podczas opadów deszczu i śniegu.

Gumowy podjazd pod krawężnik

Montaż podjazdów pod krawężnik

Pomaga w zapobieganiu uszkodzenia pojazdu, ułatwia wjazd i zjazd z podwyższenia w kontrolowany sposób, a także uszkodzenia opon spowodowane ostrymi krawędziami. Profesjonalny montaż najazdów pod krawężnik, powinien wyglądać następująco:

 1. Oczyść miejsce przeznaczenie

 2. Odtłuść powierzchnię, na której mają być przytwierdzone oferowane gumowe najazdy

 3. Przyłóż podjazd krawężnikowy na docelowe miejsce ułożenia

 4. Zaznacz, przy pomocy ołówka, bądź wkrętaka miejsca na kołki, bądź kotwy montażowe

 5. Odsuń wyroby z kauczuku umożliwiające podjazd na krawężnik

 6. Przygotuj wiertarkę z odpowiednim wiertłem

 7. Zabezpiecz dystans potrzebny do wiercenia na wiertarce lub młotowiertarce

 8. Wywierć otwory w zaznaczonych punktach

 9. Zamontuj kołek plastikowy jeżeli używasz kołków montażowych

 10. Przysuń element w właściwą pozycję

 11. Jeżeli używasz kotw, wkręć kotwy montażowe lub wkręć kołki montażowe w otwory (2 szt.)

Tak zamontowane elementy przymocowane na stałe do podłoża lub nawierzchni drogi, pozwalają na zwiększenie bezpieczeństwa oraz ułatwiają podejście dla pieszych, zwłaszcza umożliwiają przejazd dla osób z niepełnosprawnością.

Wysokiej jakości najazdy krawężnikowe dostępne są w wysokości 100 mm lub 150 mm.

Tutaj kupisz: Najazdy krawężnikowe

Podjazdy krawężnikowe – oferta Power Rubber

Gumowy podjazd pod krawężnik – korzyści z montażu

Ochrona pojazdu przed uszkodzeniem

Wysokiej klasy najazdy oferowane w naszym sklepie zapobiegają ocieraniu się zawieszenia samochodu osobowego o podjazd. Wjazd na wysoki krawężnik może spowodować uszkodzenia mechaniczne pojazdu, takie jak: uszkodzenie podwozia, opon, wału napędowego, przedniego spojlera i innych elementów. Montaż rampy podjazdowej przyczynia się do zminimalizowania ryzyka uszkodzenia pojazdu, co pozwala uniknąć kosztownych napraw zawieszenia i innych części samochodu.

Pozwalają na bezproblemowe pokonanie różnic wysokości między drogą a uskokiem lub progiem nie tylko samochodom osobowym, ale również wózkom widłowym lub paletowym, rowerom, samochodom dostawczym czy motorom.

Ułatwia wjeżdżanie i zjeżdżanie z podwyższenia

Zapewniają płynne przejście osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich, rowerom, hulajnogom między ulicą a podjazdem.

Najazd gumowy niski

Najazd niski to model o niższej wysokości niż standardowy. Różni ich kilka cm, które robią różnice w podjeździe na krawężniki dopasowując się do terenu.

W produkcji występują następujące dwa rozmiary:

 1. Najazd gumowy Niski model o wysokości 10 cm (100 mm)

 2. Najazd krawężnikowy Model o standardowej wysokości 15 cm (150 mm)

Oferujemy najazdy, które zostały idealnie dopasowane do wysokości krawężników w Polsce. Doskonale nadają się do zabezpieczenia progów, uskoków i krawężników. Oznacza to, że minimalizujemy ryzyko uszkodzenia przedmiotów, ułatwiamy dostęp dla osób starszych, osób na wózkach inwalidzkich czy wózkach z dziećmi, a także ułatwiamy pracę dostawcom i kurierom – zwłaszcza przy ciężkich przesyłkach dostarczanych przy pomocy wózków pomocniczych.

Uszkodzeniom podwozia samochodu można łatwo zapobiec. Najazdy to obowiązkowe, gumowe wyposażenie, które znajduje zastosowanie również przy opasaniu wysepek drogowych i rond, a także w strefach parkingowych.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

 

Formularz kontaktowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Potrzebuje właściwej oferty? Skontaktuj się z Nami z POWER Rubber

Oferujemy Wsparcie i Doradztwo w zakresie oferowanych wyrobów i ich Produkcji.

Zapraszamy do opisania danej sytuacji, zapytania. Przedstawimy właściwe rozwiązania. Przygotujemy wycenę oraz harmonogram produkcji. Zapraszamy

Opiszę co potrzebuję
w Formularzu kontaktowym!