uszczelnienia techniczne oringi

Najlepsze Uszczelnienia Statyczne: Oringi Gumowe

Uszczelnienia statyczne to typ uszczelnień technicznych, które podczas realizacji ich głównego celu, tj. uszczelnienia, są nieruchome wraz z elementami urządzeń, w których to się znajdują. Dopuszczalne są minimalne ruchy spowodowane występującym ciśnieniem, czy to wynikające z zastosowania medium w postaci cieczy, czy mieszanki gazów znajdującym się w pobliskim otoczeniu.

Oring 304,17 na 7 FKM wykonany z FKM

Oringi Olejoodporne FKM/FPM

Prostota montażu minimalizuje wystąpienie błędu po stronie operatora, montażysty, a szerokie zastosowanie oringów gumowych, pozwala na ich wysoką uniwersalność oraz spełnienie wysokich wymagań technicznych (np. praca w temperaturze +300॰C Oringi Silikonowe, czy przy stałym kontakcie z ropą naftową: oringi FKM), dlatego też POWER Rubber pozwala zachować lepszą dostępność na oferowane pierścienie uszczelniające posiadając ponad 1 000 000szt. na swoim stanie, dostępnych nawet tego samego dnia lub w ciągu 24h przy wyborze dostawy kurierem. Wysoka sprawność naszej usługi pozwoli Tobie zabezpieczyć się zachowując wysoką sprawność linii produkcyjnych, tym samym pozwalając na realizację celów, fundując zadowolenie wśród swoich Klientów!

uszczelnienia techniczne oringi gumowe

Czy wiecie co to: Pierścienie samouszczelniające?

Samouszczelniające, sugeruje wykonaną akcję ze strony materiału. Jeżeli połączymy to z pierścieniami to uzyskamy odpowiedź, Najwyższej Jakości Produkt od POWERRubber.com ,tj. oringi gumowe.
Jak powszechnie wiadomo, prawidłowe zainstalowanie oringów jest bardzo proste, nie wymagające użycia specjalistycznych narzędzi. Możliwe jest zastosowanie naszych Grotów do Oringów, usprawniające zdejmowanie pierścieni gumowych.

oprzyrzadzenie do ringów

Zestaw krótkich Grotów do Oringów

Pierścień dzięki swojej budowie, sam uzupełnia rowki lub szczelinę, tym samym zapewniając wypełnienie, finalnie uzyskując uszczelnienie najwyższej jakości.

Oprócz uszczelnień statycznych, wyróżniamy uszczelnienia dynamiczne, w których to uszczelnione podzespoły wykazując ruch względem każdego z nich.
Podstawowe rodzaje to zdecydowanie ruch obrotowy oraz tłokowy.

Uszczelnienia stosowane w tym przypadku, zdecydowanie wymagają zastosowania Najwyższej Jakości Produktów Gumowych od POWERRubber.com .

Dodatkowo, zwiększona twardość w porównaniu do standardowych o wartości twardości 90ShA oraz 80ShA służy pracy przy w wysokich ciśnieniach, dlatego też na życzenie oferujemy produkcje oringów na dowolny rozmiar oraz twardość, czy kolor.

Sprawdź ofertę na oringi gumowe na życzenie, pod indywidualne zamówienie. Oferujemy produkcję uszczelek na wymiar.

Wyroby gumowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Potrzebuje właściwej oferty? Skontaktuj się z Nami z POWER Rubber

Oferujemy Wsparcie i Doradztwo w zakresie oferowanych wyrobów i ich Produkcji.

Zapraszamy do opisania danej sytuacji, zapytania. Przedstawimy właściwe rozwiązania. Przygotujemy wycenę oraz harmonogram produkcji. Zapraszamy

Opiszę co potrzebuję
w Formularzu kontaktowym!