O nas

Producent wyrobów gumowych – POWER Rubber

POWER Rubber to producent wyrobów gumowych, wykorzystujący najnowsze technologicznie maszyny oraz urządzenia. W naszej ofercie Klienci znajdują produkty gumowe wyprodukowane z mieszanek różnego typu, np.: NBR, SBR, FKM i innych – potrzebnych za życzenie naszych Klientów. Rozróżniamy również twardość naszych wyrobów, aby zastosować jak najlepsze dopasowanie.

Do głównych wyrobów należą:

Oringi: Oringi gumowe, czyli podstawowe uszczelnienia, powszechnie nazywane uszczelkami. Posiadamy ponad 1 000 000szt. dostępnych od ręki, co pozwala na dostawy na następny dzień, a nawet odbiór w tym samym dniu! Posiadamy oringi NBR, FKM, czyli wysokoolejoodporne, Silikonowe do wysokich temperatur, EPDM, CR oraz z innych mieszanek. Nasze oringi są dostępne również w wielu twardościach. Produkujmy oringi o specjalnych wymiarach.

Sznury gumowe: Sznury produkowane głównie o profilu okrągłym oraz prostokątnym. Wykonane z mieszanek gumowych NBR, FKM, Silikon, EPDM i innych dostępnych na życzenie pozwalają na zadowolenie naszych Klientów.
W naszej ofercie dostępne są rownież: sznury spienione, powszechnie zwane gąbczastymi.

Odboje gumowe: odboje rampowe, sklepowe, separatory drogowe, czy morskie to szeroki wybór zastosowania oraz wymiarów. Zapraszamy do zgłaszania zapotrzebowania na nowe rozmiary oraz ilości hurtowe.

Maty gumowe: maty olejoodporne, maty na siłownie, bezpieczne maty na place zabaw. Różne warianty kolorystyczne oraz zróżnicowana grubość również dostępna.

Płyty gumowe: płyty dostępne w arkuszach lub rolkach o szerokości do 1.40 lub 1.60m w zależności od materiału- wynikającego z skurczu materiału podczas produkcji. Materiały to: SBR, NBR, FKM, Silikon.

Progi kablowe: jesteśmy oficjalnym dystrybutorem na Polskę najazdów kablowych. Posiadamy progi na naszym stanie magazynowym, dostępne od ręki dla naszych Klientów. Do wyboru progi do wew., progi do ruchu pojazdów samochodowych osobowych oraz progi kablowe dla samochodów ciężarowych.  W ofercie oprócz progów żółto-czarnych progi żółte o zwiększonej zauważalności.

Węże gumowe: również w naszej ofercie dostępne węże gumowe do kontaktu z: gazem płynnym, gorącą wodą, parą wodną, sprężonym powietrzem, propanem butanem, pali, benzyny i olejów, cieczy chłodzących w układach, opryskami rolniczymi oraz spawalnicze.

Lokalizacja:

Firma posiadam własny zakład produkcyjny oraz magazyn dystrybucyjny zlokalizowany w miejscowości Moszna-Pracela 55A, blisko zjazdu Pruszków, przy autostradzie A2, trasie S8 prowadzącej do WarszawyZapraszamy do kontaktu przez formularz, e-mailowo: power@powerrubber.com, bądź telefonicznie +48505160303.

Potrzebuje właściwej oferty? Skontaktuj się z Nami z POWER Rubber

Oferujemy Wsparcie i Doradztwo w zakresie oferowanych wyrobów i ich Produkcji.

Zapraszamy do opisania danej sytuacji, zapytania. Przedstawimy właściwe rozwiązania. Przygotujemy wycenę oraz harmonogram produkcji. Zapraszamy

Opiszę co potrzebuję
w Formularzu kontaktowym!