Your Cart
Ochraniacze naścienne do garażu

Ochraniacze naścienne do garażu

Czasami się zdarza, że ktoś za mocno popchnie lub zwyczajnie otworzy drzwi auta, co bez zabezpieczenia może mieć rzeczywiście negatywny wpływ nie tylko na sam samochód, ale również na stan ścian w garażu. Jeżeli szukają Państwo odpowiedniego produktu, który pomoże chronić tą przestrzeń to doskonałym rozwiązaniem będzie ochraniacz drzwi auta. Ten element znacząco przedłuży czas użytkowania samochodu i zachowa go bez żadnych zadrapań czy wgnieceń spowodowanych nieumyślnym uderzeniem. Warto jest odpowiednio wcześniej zaopatrzyć się w taki drobiarz.

narożnik gumowy żółto czarny

Ochraniacz drzwi auta odbojnik – cechy charakterystyczne

Porysowane auto zdecydowanie dużo traci ze swojego wyglądu i nawet pomimo pełnej sprawności i kusi, żeby je naprawić. Zanim jednak zacznie się naprawiać powstałe szkody można spróbować przeciwdziałania. Ochraniacz drzwi oryginalnie wykonuje się z kilku warstw odpornej na uszkodzenia pianki polietylenowej. To tworzywo zapewnia odporność na odkształcenia oraz wgniecenia. Jednocześnie jednak materiał ten zachowuje swoją elastyczność i miękkość. Dzięki temu nadal dobrze pełni funkcję ochraniacza na ścianę, przy czym jednocześnie nie zabiera przestrzeni do parkowania. Popularne wymiary 50 x 10 x 1.5 cm zazwyczaj doskonale pasują do każdego garażu i po prawidłowym montażu produktu doskonale wpasowują się do kształtu drzwi samochodu. Są również większe wydania 50 x 20 x 2 cm. Łatwy montaż to niewątpliwie jedna z cech charakterystycznych i najważniejszych dla tego typu produktów. Wewnętrzna strona jest samoprzylepna, co sprawia, że ochraniacz drzwi auta odbojnik można bardzo łatwo i zupełnie bezproblemowo założyć samemu w dowolnie wybranym przez siebie miejscu. Dostępne są w wersji czarno – źółtej do powieszenia na ścianę garażu, tak aby były jeszcze lepiej widoczne. Przydaje się to zwłaszcza parkując tyłem lub przy niekorzystnym świetle, które ogranicza widoczność. Wówczas kontrastowe pasy zdadzą się idealnie. Podążając za najnowszymi trendami wyznaczanymi przez pionierów z tej branży możemy się pochwalić wieloma współczesnymi rozwiązaniami, które kompleksowo rozwiązują pewne kwestie. Wśród naszych produktów zapraszamy Państwa również do zapoznania się z szeroką gamą mat gumowych. Jest to dodatkowy element, który tłumi dźwięki i drgania. To szczególnie wygodna opcja dla osób pracujących w otoczeniu ciągłych wibracji, ponieważ często kontakt z nimi ma zły wpływ na zdrowie i komfort człowieka. Ochraniacze na drzwi do garażu w połączeniu z matami są już bardzo popularne i można je spotkać w wielu miejscach, takich jak parkingi hoteli i centrów handlowych, budynkach do działalności przemysłowej, ale także przy producentach żywności.

odbojnica scienna

Tutaj kupisz: Odbojnice na ściany

Odbojnik zapewnia bezpieczne parkowanie

Odbojniki są obecnie najczęściej wykonane z wytrzymałej, choć elastycznej, pianki polietylenowej. Samoprzylepna taśma umożliwia przyklejenie elementów do ściany w garażu odbojnika na ścianę, która jest narażona na stłuczenie czy inne zniszczenie. Należy zwrócić uwagę na to, czy cała powierzchnia jest dokładnie pokryta klejem. Ochraniacz wysokiej jakości do drzwi samochodu może być stosowany już od -60 st. Celsjusza do aż +90 st. Celsjusza. Klej na ścianę garażu najlepiej będzie się trzymał nawet na gładkich powierzchniach. Ochraniacz do drzwi w garażu pozwala na bezpieczne parkowanie, ochronę zderzaków oraz drzwi. Jest to możliwe najprostsze, a jednocześnie najbardziej skuteczne rozwiązanie, jakie do tej pory powstały i może być tak łatwo przeniesione do garażu każdego z nas. Nasz internetowy sklep oprócz wysokiej jakości ochraniaczny do drzwi na ścianę od renomowanego producenta posiada również inne wyroby gumowe, takie jak wspomniane maty, ale i uszczelki i wiele innych drobnych elementów, które mogą pozytywnie wpłynąć na komfort codziennej pracy w zakładzie lub wygodę wszystkich domowników. W razie bardziej szczegółowych pytań na temat konkretnego produktu serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Nasi doświadczeni specjaliści bardzo chętnie doradzą Państwu w wyborze najlepszego modelu, który będzie odpowiadał nawet mocno wymagającym oczekiwaniom i możliwościom. Wiemy, że indywidualną pomoc jest niezbędna, żeby jak najlepiej rozwiązań Państwa problemy i mankamenty, a także, żeby dostosować konkretny element do danego wnętrza. Wszystkie oferowane na naszej stronie wyroby z gumy powstają robione z myślą nawet o bardzo wymagającym kliencie, którego zadowoli wyłącznie najwyższa jakość i precyzja.

Odbojnica Parkingowa POWER799

Tutaj kupisz: Odboje parkingowe

Sklep internetowy z wyrobami gumowymi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Potrzebuje właściwej oferty? Skontaktuj się z Nami z POWER Rubber

Oferujemy Wsparcie i Doradztwo w zakresie oferowanych wyrobów i ich Produkcji.

Zapraszamy do opisania danej sytuacji, zapytania. Przedstawimy właściwe rozwiązania. Przygotujemy wycenę oraz harmonogram produkcji. Zapraszamy

Opiszę co potrzebuję
w Formularzu kontaktowym!