Ochraniacze naścienne do garażu

Ochraniacze naścienne do garażu

Czasami się zdarza, że ktoś za mocno popchnie lub zwyczajnie otworzy drzwi auta, co bez zabezpieczenia może mieć rzeczywiście negatywny wpływ nie tylko na sam samochód, ale również na stan ścian lub sufitu w garażu. Jeżeli szukają Państwo odpowiedniego produktu, który pomoże chronić tą przestrzeń to doskonałym rozwiązaniem będzie ochraniacz drzwi auta. Ten element znacząco przedłuży czas użytkowania samochodu i zachowa go bez żadnych zadrapań spowodowanych nieumyślnym uderzeniem. Z tego względu, warto wcześniej zaopatrzyć się w odbojniki ochronne w naszym sklepie!

Odbojnik na ścianę garażu

Ochraniacz drzwi auta odbojnik – cechy charakterystyczne

Ochraniacz drzwi oryginalnie wykonuje się z kilku warstw odpornej na uszkodzenia pianki polietylenowej. To tworzywo zapewnia odporność na odkształcenia oraz wgniecenia. Jest lekkie i łatwe w transporcie. Materiał jednocześnie zachowuje swoją elastyczność i miękkość, dzięki czemu dobrze pełni funkcję ochraniacza, przy czym jednocześnie nie zabiera przestrzeni do parkowania.

Popularne wymiary 50 x 10 x 1.5 cm zazwyczaj doskonale pasują do każdego garażu i po prawidłowym montażu produktu doskonale wpasowują się do kształtu drzwi samochodu. Są również większe wydania 50 x 20 x 2 cm.

Łatwa instalacja to niewątpliwie jedna z cech charakterystycznych i najważniejszych dla tego typu produktów. Wewnętrzna strona jest samoprzylepna co sprawia, że można go bardzo łatwo i zupełnie bezproblemowo założyć samemu w dowolnie wybranym przez siebie miejscu. Co więcej, są one odporne na zabrudzenia spowodowane poprzez uderzenie w nie drzwiami.

Dostępne są w wersji czarno – żółtej dla lepszej widoczności. Można je zainstalować na ścianę garażu, płotu itp. Odblaskowe pasy przydają się podczas parkowania tyłem lub przy niewystarczającym świetle, które ogranicza widoczność.

Podążając za najnowszymi trendami wyznaczonymi przez pionierów z tej branży, możemy pochwalić się wieloma współczesnymi rozwiązaniami. które kompleksowo rozwiązują pewne kwestie. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z szeroką gamą oferowanych przez nas mat gumowych. Jest to dodatkowy element, który tłumi dźwięki i drgania. To szczególnie wygodna opcja dla osób pracujących w otoczeniu ciągłych wibracji, ponieważ kontakt z nimi ma negatywny wpływ na zdrowie i samopoczucie człowieka.

Ochraniacze na drzwi do garażu w połączeniu z matami to bardzo popularne rozwiązanie, które można spotkać w obszarach prywatnych, jak i komercyjnych, takich jak parkingi hoteli, centrów handlowych, budynków przeznaczonych do działalności przemysłowej.

odbojnica scienna

Zobacz naszą ofertę. Tutaj kupisz: Odbojnice na ściany

Odbojnik na ścianę garażu – bezpieczne parkowanie

Dlaczego warto zabezpieczać ściany i sufit w garażu?

Odbojnice ścienne to idealny sposób na zabezpieczenie ścian budynków i pojazdów przed kosztownymi uszkodzeniami (zarysowania, odprysk lakieru).

Nasze osłony zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić doskonałą ochronę przed uderzeniami, porysowaniem i wgnieceniami samochodu. Jest to szczególnie korzystne rozwiązanie w obszarach o ograniczonej przestrzeni. Zmniejsza ryzyko kosztownych napraw i konserwacji. Odbojniki można dopasować do indywidualnych potrzeb.

Obecnie odbojniki najczęściej wykonane są z wytrzymałej, elastycznej pianki polietylenowej. Specjalna taśma umożliwia łatwy montaż odbojnika do powierzchni, która jest narażona na pęknięcia, odpryski, stłuczenie lub inne zniszczenie.

Należy zwrócić uwagę na to, czy cała nawierzchnia jest dokładnie pokryta klejem. Ochraniacz wysokiej jakości do drzwi samochodu może być stosowany już od -60 st. Celsjusza do aż +90 st. Celsjusza. Klej będzie się trzymał nawet na gładkich powierzchniach.

Ochraniacz pozwala na bezpieczne parkowanie, ochronę zderzaków oraz drzwi. Jest to możliwie najprostsze, a jednocześnie najbardziej skuteczne rozwiązanie, które każdy może wykorzystać w swoim garażu.

Odbojnica Parkingowa POWER799

Tutaj kupisz: Odboje parkingowe

Jak zamontować odbojnik na ścianę w garażu?

Montaż odbojnika ochronnego można zlecić wykwalifikowanym usługodawcom lub wykonać go samodzielnie, postępując zgodnie z poniższymi wytycznymi:

  1. Upewnij się, że nawierzchnia, na której chcesz zainstalować piankę ochronną lub ochraniacz krawędzi drzwi i klapy bagażnika samochodu jest czysta i pozbawiona zanieczyszczeń oraz wody.

  2. Dokładnie zaznacz wysokość, na której zamontuje osłony ścienne. Sprawdź wysokość, na której uszkodzenia mogą powstać przy uderzeniu podczas otwierania drzwi podczas wsiadania i wysiadania oraz parkowaniu (wysokość zderzaka lub najbardziej wysuniętego elementu pojazdu).

  3. Przykładając odbojniki w odpowiednim miejscu, zaznacz otwory montażowe markerem lub długopisem.

  4. Wywierć otwory zgodnie z rodzajem mocowania, którego używasz.

  5. Zamontuj odbojniki. Gotowe!

Niektóre osłony garażowe wystarczy przykleić taśmą samoprzylepną w wybranym przez siebie miejscu. Taśma jest wytrzymała i ułatwia instalację na różnych rodzajach powierzchni (beton, glazura, metal). Ochronna mata wykonana jest z pianki o grubości 4 mm. (Wymiary: mata na ścianę w garażu 200cm x 20cm x 0,4cm).

Odbojnik do garażu

Ochraniacze naścienne do garażu – produkt dostępny w sklepie Power Rubber

W sklepie Power Rubber oferujemy  odbojniki do garażu, które skutecznie pochłaniają uderzenia podczas otwierania drzwi w ciasnym niskim garażu lub innym pomieszczeniu. Nasze wyroby wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Zostały zaprojektowane w taki sposób, aby pochłaniać i minimalizować uderzenia samochodów osobowych, wózków widłowych, ciężarówek. Doskonale sprawdzają się w miejscach, w których trzeba wykonywać manewry blisko ściany budynku. Nasze ochraniacze samochodowe wyposażone są w odblaskowy, żółty pasek o wysokiej widoczności, który pozwala uniknąć zarysowania karoserii podczas parkowania.

W razie bardziej szczegółowych pytań na temat konkretnego produktu serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Nasi doświadczeni specjaliści bardzo chętnie doradzą Państwu w wyborze najlepszego modelu, który będzie odpowiadał nawet mocno wymagającym oczekiwaniom i możliwościom.

Wszystkie oferowane na naszej stronie wyroby z gumy powstają robione z myślą nawet o bardzo wymagającym kliencie, którego zadowoli wyłącznie najwyższa jakość i precyzja.

Sprawdź naszą pełną ofertę produktów ochrony budynków i pojazdów, tutaj

Szybki czas realizacji zamówienia i dostawy.

Skontaktuj się z nami już dziś pod numerem telefonu: +48 22 292 40 24 lub +48 50 516 03 03, bądź mailowo (Power@PowerRubber.com) lub przez nasz formularz kontaktowy

Formularz kontaktowy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Potrzebuje właściwej oferty? Skontaktuj się z Nami z POWER Rubber

Oferujemy Wsparcie i Doradztwo w zakresie oferowanych wyrobów i ich Produkcji.

Zapraszamy do opisania danej sytuacji, zapytania. Przedstawimy właściwe rozwiązania. Przygotujemy wycenę oraz harmonogram produkcji. Zapraszamy

Opiszę co potrzebuję
w Formularzu kontaktowym!