Odbojnice parkingowe

Odbojnice parkingowe i jej użyteczność. Gumowe separatory parkingowe w naszym sklepie

Parkowanie idealne

Chcemy zachęcić Państwa do skorzystania z naszej oferty – tym razem zaprezentujemy odboje parkingowe. Wyobraźmy sobie, że wsiadamy do świeżo zakupionego samochodu i udajemy się na wymarzoną przejażdżkę. Docieramy do miejsca docelowego i staramy się idealnie zaparkować. Niestety nadmierna dbałość o precyzję w połączeniu z brakiem wyczucia nowego pojazdu, może doprowadzić do zahaczenia o krawężnik, barierkę lub inne auto. Każdy, komu zdarzyła się ta przykra historia, doskonale wie, jak boli nawet maleńka rysa na nowym lakierze. Czy poza zachowaniem szczególnej ostrożności istnieją sprawdzone sposoby na uniknięcie wspomnianego zdarzenia?

Tak, istnieją! Przedstawiamy Państwu wytrzymałe odbojniki, które chronią i zabezpieczają pojazdy oraz elementy infrastruktury budowlanej przed przypadkowym uderzeniem.

Odboje parkingowe – element bezpieczeństwa ruchu drogowego

Pieszy też człowiek

Wczujmy się w rolę pieszego, który wybrał się z rodziną na niedzielny spacer. Co można zrobić w przypadku, kiedy zaparkowane przodem samochody zanadto wystają na chodnik, uniemożliwiając przejście? Trudno rozwiązać sytuację bez wtargnięcia na ulicę, ale można jej całkowicie zapobiec. Tak się składa, że zarówno problemy kierowców, jak również pieszych rozwiązać można w ten sam prosty sposób. Mowa oczywiście o zainstalowaniu odbojnic parkingowych wysokiej jakości.

Tutaj kupisz: Odboje parkingowe – cena zaskakuje

Odbojnice parkingowe

Odbojnice parkingowe dzięki swojej kolorystyce w czytelny sposób wyznaczają miejsce parkingowe. Wykonane są z gumy, dzięki czemu zatrzymują nasz samochód bez narażania kół na uszkodzenia. Ich zastosowanie przekłada się na jak najlepsze wykorzystanie przestrzeni parkingowej, dzięki utrudnieniu zatrzymywania pojazdów na dwóch stanowiskach. Pozwalają one również chronić bezpośrednie otoczenie parkingu, poprzez ograniczenie możliwości wjazdu na trawniki i inne przestrzenie nieprzeznaczone dla ruchu samochodowego. Odbojnice parkingowe w bardzo prosty sposób przytwierdza się do podłoża. Służą do tego zainstalowane otwory, umożliwiające połączenie z różnymi nawierzchniami, między innymi asfaltem i betonem.

Odbojnice parkingowe – oferta gumowych ograniczników parkingowych w Power Rubber

Producent Power Rubber w oparciu o wieloletnie doświadczenie poleca trwałe ograniczniki parkingowe wykonane ze specjalnej mieszanki gumy, która doskonale sprawdza się w

najtrudniejszych warunkach. Oto, czym charakteryzują się nasze produkty:

Odporność

Materiał jest odporny na korozję, niesprzyjające warunki atmosferyczne, długotrwałą ekspozycję na promieniowanie UV i wodę. Nie ulega degradacji, nie odpryskuje ani nie blaknie. Doskonale sprawdza się zarówno wewnątrz (garaże, podziemne parkingi, hale magazynowe), jak i na zewnątrz budynków.

Wytrzymałość

Konstrukcja i wysoka jakość wykonania stanowi skuteczną ochronę przed powtarzającymi się uderzeniami kół, w tym przypadkowym uderzeniem wózkiem widłowym w halach i zakładach produkcyjnych (spełniają wszelkie normy BHP). Gumowe odboje pozbawione są ostrych kantów i krawędzi.

Widoczność

Specjalna odblaskowa taśma zapewnia odpowiednią widoczność w miejscu postoju, również po zmroku i w trudnych warunkach pogodowych. Dodatkowo są estetycznie wykonane.

Bezproblemowy montaż

Montaż jest szybki i bezproblemowy. Łatwa instalacja na nawierzchni zarówno asfaltowej, jak i betonowej. Elastyczna, gumowa konstrukcja pozwala na dopasowanie ich do niemal każdej powierzchni, nawet niekoniecznie równej. Co więcej, nasze zabezpieczenia pozwalają na stałe lub tymczasowe zastosowanie. Można je szybko zdemontować i przenieść w inne miejsce. Mocowanie odbywa się za pomocą śrub. Oferujemy gumowe odboje w różnych wymiarach, co umożliwia dobór produktu do indywidualnych wymagań i potrzeb.

Ochrona pojazdu i infrastruktury budowlanej

Odbojnice parkingowe zapewniają bezpieczne i bezproblemowe zaparkowanie pojazdu na ograniczonej przestrzeni (garaże, wiaty garażowe, podjazdy). Zapobiegają uszkodzeniom elementów konstrukcyjnych budynku (słupy, narożne ściany, elewacje obiektów), latarni, pojazdów, ogrodzeń. To także skuteczna ochrona słupa oświetleniowego, rozdzielni elektrycznych lub innych urządzeń i maszyn przed niebezpiecznym uszkodzeniem.

Separatory parkingowe

Wykorzystanie odbojnic

Istotną kwestią wydaje się też wysoka użyteczność omawianych elementów. Ich podłużny kształt doskonale sprawdza się w wielu sytuacjach drogowych, czyniąc je bardzo uniwersalnymi. Poza wyznaczeniem miejsca parkingowego, odbojnice posłużą m.in do oddzielenia ciągów komunikacyjnych pieszych i ruchu samochodowego, co może być szczególnie przydatne na parkingach pod centrami handlowymi. Sprawdzą się one doskonale w przypadku konieczności uporządkowania ruchu drogowego i wyznaczenia miejsc całkowicie wyłączonych z ruchu. Przydają się do oznaczenia ścieżek rowerowych i pasów jezdni. Dość intuicyjne wydaje się także użycie ich w formie krawężników. Można zatem powiedzieć, że odbojnice parkingowe to towar wszechstronny, który we wszystkich możliwych zastosowaniach sprawuje się bez zarzutu. Zarówno z perspektywy osoby pieszej, jak i zmotoryzowanej.

Aby dowiedzieć się więcej o naszych ogranicznikach parkingowych, skontaktuj się z naszymi specjalistami już dziś! Zachęcamy do składania zapytań ofertowych. Gwarantujemy sprawną dostawę.

Formularz kontaktowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Potrzebuje właściwej oferty? Skontaktuj się z Nami z POWER Rubber

Oferujemy Wsparcie i Doradztwo w zakresie oferowanych wyrobów i ich Produkcji.

Zapraszamy do opisania danej sytuacji, zapytania. Przedstawimy właściwe rozwiązania. Przygotujemy wycenę oraz harmonogram produkcji. Zapraszamy

Opiszę co potrzebuję
w Formularzu kontaktowym!