Oringi do maszyn amerykańskich

Oringi do maszyn amerykańskich

Oringi do maszyn amerykańskich można zakupić w POWER Rubber – bezpośrednio od Producenta uszczelnień oraz innych wyrobów gumowych

Uszczelki do maszyn amerykańskich

Amerykański przemysł maszynowy jest jednym z największych na świecie. Takie firmy jak Boeing, Caterpillar czy Deere & Co, czy najbardziej znana Tesla. znajdują się w czołówce światowych rankingów gospodarczych. Jeśli przyjrzymy się zestawieniom, które dotyczą produkcji maszyn w samych Stanach Zjednoczonych możemy stwierdzić, iż ta potężna gałąź gospodarki daje zatrudnienie milionom ludzi. W samej tylko Kalifornii zatrudnienie w firmach produkujących maszyny znajduje ponad milion trzysta tysięcy osób.

Produkty wytwarzane przez amerykański przemysł są w użyciu na całym globie. Potężne maszyny Boeinga, ogromnej mocy sprzęt Caterpillar, telefony marki IPhone produkowane przez firmę Apple są stałym widokiem w każdym rozwijającym się kraju.

Amerykański przemysł rozkwitał pod koniec XIX wieku, kiedy to kampaniom kolejowym udało się połączyć wschodnie wybrzeże z zachodnim i umożliwić sprawny transport zarówno ludzi, jak i towarów. Warto wiedzieć, iż amerykańskie maszyny transportowane drogą żelazną przewożone są przez pociągi, które potrafią mieć ponad kilometr długości i są prowadzone przez kilka lokomotyw.

Rozwój maszyn w branży zbrojeniowej oraz lotniczej

Ogromnemu rozwojowi uległ przemysł zbrojeniowy. W ciągu ostatnich dwóch dekad maszyny produkowane dla wojska przeszły trudną do wyobrażenia metamorfozę.

Dość powiedzieć, iż Boeing podpisał kontrakt opiewający na kwotę niemal miliarda dolarów na skonstruowanie bezzałogowego samolotu, startującego z lotniskowca, oraz mającego możliwość tankowania w powietrzu.

Pierwsze projekty tej amerykańskiej maszyny zaświtały w głowach konstruktorów już w 2006 roku, jednakże dopiero teraz prace nad tą bronią nabrały realnych kształtów. Przewiduje się, iż samolot oznaczony jako MQ-25 będzie gotowy do podjęcia zadań bojowych najdalej w połowie przyszłego dziesięciolecia. Według założeń, ta amerykańska maszyna będzie w stanie osiągnąć lepsze wyniki niż myśliwiec F/A-18F Super Hornet (również produkowany w zakładach Boeinga), którego zasięg bojowy bez tankowania wynosi nieco ponad 700 kilometrów. Dowódcy US Navy (amerykańskiej marynarki wojennej) spodziewają się zasięgu bojowego bez tankowania rzędu 1300 kilometrów.

Uszczelki gumowe do maszyn umożliwiają funkcjonowanie

Jak się okazuje, większość maszyn i urządzeń funkcjonujących na rynku posiada w swojej budowie uszczelki. I tak również zachodzi w maszynach amerykańskich dla każdej branży.

Uszczelki typu oringi do maszyn amerykańskich są dostępne w szerokiej gamie rozmiarów. Posiadamy dostępne ponad 3 000 000 dostępnych rozmiarów na oringi calowe od ręki. Umożliwiamy odbiór osobisty w Pruszkowie, blisko Warszawy w naszym sklepie gumowych.

uszczelki gumowe typu oring do maszyn

Dostępne są również liczne mieszanki gumowe:

  • NBR
  • EPDM
  • FKM / FPM / Viton®
  • FFKM / Kalrez®
  • FEP
  • HNBR
  • Cr
  • PTFE
  • Silikon VMQ

Uszczelki do maszyn spożywczych

Oferowane oringi są również stosowane jako uszczelki do maszyn spożywczych. Certyfikowane przez PZH, FDA 21 umożlwiają stosowanie do urządzeń na całym świecie, tam, gdzie zachodzi kontakt z żywnością, wodą pitną oraz substanacjami dedykowanymi do tej certyfikacji.

Uszczelki do maszyn spożywczych

Pełną ofertę uszczelnień znajdziesz tutaj

Zapraszamy do kontaktu! Pomagamy z doborem!

Produkty gumowe i ich zastosowanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Potrzebuje właściwej oferty? Skontaktuj się z Nami z POWER Rubber

Oferujemy Wsparcie i Doradztwo w zakresie oferowanych wyrobów i ich Produkcji.

Zapraszamy do opisania danej sytuacji, zapytania. Przedstawimy właściwe rozwiązania. Przygotujemy wycenę oraz harmonogram produkcji. Zapraszamy

Opiszę co potrzebuję
w Formularzu kontaktowym!