Maty spawalnicze Solid Fatigue Step Nitryl

Maty spawalnicze Solid Fatigue Step Nitryl

() 0 sold

330.87  Z VATem

Maty spawalnicze Solid Fatigue Step Nitryl to mata modułowa dedykowana do środowiska suchego, mokrego oraz zaolejonego. Wykazuje takie właściwości dzięki zawartości mieszanki nitrylowej w swoim składzie. Matę można również stosować w obrębie prac spawalniczych. Moduły można łatwo połączyć ze sobą co umożliwia pokrycie większych powierzchni. Dostępne listwy najazdowe w kolorze żółtym i czarnym. Maty wykonane z gumy nitrylowej, można stosować w obszarach prac spawalniczych oraz w miejscach, gdzie mogą występować wycieki olejów i środków chemicznych. Odpowiednie dla bardzo intensywnego użytkowania.

Ilość

Opis

Maty spawalnicze Solid Fatigue Step Nitryl to mata modułowa dedykowana do środowiska suchego, mokrego oraz zaolejonego. Wykazuje takie właściwości dzięki zawartości mieszanki nitrylowej w swoim składzie. Matę można również stosować w obrębie prac spawalniczych. Moduły można łatwo połączyć ze sobą co umożliwia pokrycie większych powierzchni. Dostępne listwy najazdowe w kolorze żółtym i czarnym. Maty wykonane z gumy nitrylowej, można stosować w obszarach prac spawalniczych oraz w miejscach, gdzie mogą występować wycieki olejów i środków chemicznych. Maty są odpowiednie dla bardzo intensywnego użytkowania. Dostępne listwy najazdowe w kolorze żółtym i czarnym.

Materiał: Guma nitrylowa

Powierzchnia: kamyczkowa

Wykończenie: listwy najazdowe żółte lub czarne

Środowisko pracy: obszary spawalnicze, środowisko suche, mokre, intensywne użytkowanie,

Sposób montażu: Układane luzem – system modułowy

Zakres temperatur użytkowania: od -20°C do 160°C
Uwaga: Zalecamy użytkowanie mat w temperaturach dodatnich, zapewnia to dodatkowe korzyści – ergonomia i dłuższa żywotność.

Izolacja od zimnego podłoża: TAK

Właściwości antypoślizgowe: TAK / R10 – wg EN13552

Odporność ogniowa: BS EN 13501-1:2007 – klasa Bfl-s1

Sposób czyszczenia: Bardzo łatwe utrzymanie w czystości wystarczą proste czynności jak mycie myjka ciśnieniowa, mopem,odkurzanie, zamiatanie

Wysokość: 18 mm

Waga: 14 kg/m2

Dostępne kolory: czarny

Dostępne wymiary

 • 91cm x 91cm – moduł
 • 7,5cm x 100cm – listwa najazdowa wraz z narożnikiem

Cena za model o wymiarach 91cm na 91cm

Opinie (0)

O
 • 0
  0 ratings
 • 5 Stars
  0%
  4 Stars
  0%
  3 Stars
  0%
  2 Stars
  0%
  1 Star
  0%
Oceny

Nie ma jeszcze żadnych ocen i recenzji

Napisz opinię

Be the first to review “Maty spawalnicze Solid Fatigue Step Nitryl”