Your Cart
uszczelka gumowa samoprzylepna czarna

Pasy gumowe pod legary

W Power Rubber oferujemy wysokiej jakości podkładki gumowe, które najczęściej wykorzystywane są podczas budowy tarasu w technologii pływającej. Pasy gumowe wykonane są z nieprzepuszczalnego materiału, który jest odporny na przenikanie wilgoci i powietrza oraz trudne warunki atmosferyczne.

 

Bardziej stabilna konstrukcja

Zastosowanie pasów gumowych pod legary stabilizuje konstrukcję tarasu, zwiększając wytrzymałość i trwałość podłogi. Przekładki z gumy chronią tworzą wodoodporną barierę, która chroni legary przed uszkodzeniem, a ocynkowane elementy montażowe przed działaniem korozji.

 

Na rynek oferujemy pasy tkaninowo-gumowe, które na etapie procesu wulkanizacji zostały dodatkowo wzmocnione przekładką tekstylną (do wyboru jedna, dwie lub trzy przekładki) i pokryte na zewnątrz gumą. Warto zaznaczyć, że pasy z gumy wzmocnione przekładką nadal pozostają elastyczne.

 

Ochrona przed wodą

Montaż legarów na gumowych podkładkach ułatwia odpływ wody, dzięki temu dodatkowo chroni podłogę przed jej niekorzystnym działaniem. Obróbka gumowa legarów zapobiega osadzaniu się i przenikaniu wilgoci zapewniając ochronę przed gniciem, a także przed zanieczyszczeniami tj.: gruz, kurz, brud, błoto, liście. Zabezpieczenie powierzchni na zewnątrz pasami gumowymi na wymiar to jeden z najbardziej ekonomicznych i skutecznych sposobów wydłużenia żywotności konstrukcji tarasu. To rozwiązanie szeroko stosowane jest także w ogrodach i basenach.

 

Korekta różnic wysokości

Różnice występujące w poziomie podłoża będą wymagały zamontowania legarów na regulowanych podkładkach z gumy. Może się okazać, że 2 lub 3 przekładki z gumy będą musiały mieć inną grubość lub szerokość. To rozwiązanie w prosty i skuteczny sposób skoryguje niewielkie różnice wysokości pomiędzy konstrukcją a podłożem.

 

Redukcja hałasu

Podkładki pasy gumowe pod legary posiadają wysokie właściwości wygłuszające. Ich zastosowanie zapobiega skrzypieniu podłogi, redukuje odgłosy chodzenia i zmniejsza wibracje. Izolacja akustyczna i redukcja hałasu gwarantuje maksymalny komfort podczas użytkowania podłogi.

 

Szeroka gama rozmiarów i grubości

Oferta sklepu Power Rubber obejmuje podkłady z gumy różnej długości wewnętrznej (np. 20 m, 200 cm), szerokości i grubości (1 mm, 2 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm, 12 mm, 15 mm, 20 mm, 25 mm, 30 mm, 40 mm, 50 mm itd.). Gęstość gumy jest taka sama na całej długości. Cena uzależniona jest od wielkości zamówienia.

Pas gumowy pod legary – produkt dzięki któremu zwiększysz wytrzymałość i trwałość podłogi.

 

Na co należy zwrócić uwagę kupując taśmę gumową?

 

Rodzaj materiału

Do realizacji zleceń używamy odpowiednich mieszanek gum najwyższej jakości, które zachowują wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne, a także sprawdzają się w środowisku o szerokim zakresie temperatur.

 

Łatwa instalacja

Posiadamy nowoczesny park technologiczny z precyzyjnymi maszynami do cięcia gumy. Podczas produkcji wykonujemy pasy gumowe pod konkretny wymiar klienta. Gotowy produkt jest łatwy w instalacji i wymaga niewielkiego przycinania. W firmie Power Rubber cena usługi ustalana jest indywidualnie. Przy większym zamówieniu oferujemy darmową wysyłkę towaru.

 

Odpowiedni rozmiar lub wymiar

Kupując gumowe pasy upewnij się, że ich grubość jest odpowiednia. Na naszej stronie internetowej, w kategorii: pasy gumowe, znajdziesz wszelkie informacje dotyczące rozmiarów taśmy.

 

Zastosowanie gumowej taśmy do wzmocnienia i zabezpieczenia konstrukcji przynosi same korzyści, oto one:

  • długotrwała ochrona konstrukcji
  • zwiększa trwałość i wydajność drewnianych ram nośnych
  • uszczelnienie desek tarasowych chroni przed wnikaniem zanieczyszczeń i zbieraniem się brudu
  • oszczędność na kosztach związanych z konserwacją lub wymianą
  • chroni otwory na śruby przed wilgocią i powstawaniem korozji
  • zapobiegają wnikaniu wilgoci w legary, chroniąc drewno przed gniciem
  • izolacja akustyczna poprawiająca komfort użytkowania
  • nie potrzeba podkładu
  • odporna na warunki pogodowe
  • poprawia właściwości termoizolacyjne

 

Zamówienia można składać zarówno drogą telefoniczną, jak i mailową. Realizujemy zamówienia na terenie całej Polski. Istnieje również możliwość odbioru osobistego w naszym sklepie stacjonarnym. Z naszej strony gwarantujemy terminową realizację zleceń i szybką dostawę towaru do klienta.

Uszczelki gumowe samoprzylepne

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu.

 

Nasi eksperci udzielą Państwu wszelkich informacji dotyczących oferowanych przez nas pasów gumowych produkowanych na wymiar.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Potrzebuje właściwej oferty? Skontaktuj się z Nami z POWER Rubber

Oferujemy Wsparcie i Doradztwo w zakresie oferowanych wyrobów i ich Produkcji.

Zapraszamy do opisania danej sytuacji, zapytania. Przedstawimy właściwe rozwiązania. Przygotujemy wycenę oraz harmonogram produkcji. Zapraszamy

Opiszę co potrzebuję
w Formularzu kontaktowym!