Pasy gumowe pod legary

Pasy gumowe pod legary

W Power Rubber oferujemy wysokiej jakości podkładki gumowe, które najczęściej wykorzystywane są podczas budowy tarasu w technologii pływającej. Podkładki gumowe zostały wykonane z nieprzepuszczalnego materiału, który jest odporny na przenikanie wilgoci i powietrza oraz trudne warunki atmosferyczne.

Podkładki po legary – opis produktu

Gumowe pasy pod legary mają wiele wyjątkowych zalet, dlatego polecamy Państwu ten produkt, sprawdź dlaczego:

Bardziej stabilna konstrukcja

Zastosowanie podkładek pod legary stabilizuje konstrukcję tarasu, zwiększając wytrzymałość i trwałość podłogi. Przekładki z gumy tworzą wodoodporną barierę, która chroni legary przed uszkodzeniem, a ocynkowane elementy montażowe przed działaniem korozji.

Oferujemy pasy tkaninowo-gumowe, które na etapie procesu wulkanizacji zostały dodatkowo wzmocnione przekładką tekstylną (do wyboru jedna, dwie lub trzy przekładki) i pokryte na zewnątrz gumą. Warto zaznaczyć, że podkładki z gumy wzmocnione przekładką nadal pozostają elastyczne. Elastyczność i stabilność to jedne z zalet tego produktu.

Ochrona przed wodą

Montaż legarów na gumowych podkładkach ułatwia odpływ wody, dzięki temu dodatkowo zabezpiecza posadzkę przed jej niekorzystnym działaniem. Obróbka gumowa legarów przeciwdziała osadzaniu się i przenikaniu wilgoci zapewniając ochronę przed gniciem, a także przed zanieczyszczeniami tj.: gruz, kurz, brud, błoto, liście. Zabezpieczenie powierzchni na zewnątrz podkładkami kauczukowymi na wymiar to jeden z najbardziej ekonomicznych i skutecznych sposobów wydłużenia żywotności konstrukcji tarasu. To rozwiązanie szeroko stosowane jest także w ogrodach i basenach.

Korekta różnic wysokości

Różnice występujące w poziomie podłoża będą wymagały zamontowania legarów na regulowanych podkładkach z kauczuku. Może się okazać, że 2 lub 3 przekładki z gumy będą musiały mieć inną grubość lub szerokość. To rozwiązanie w prosty i skuteczny sposób skoryguje niewielkie różnice wysokości pomiędzy konstrukcją a podłożem.

Redukcja hałasu

Podkładki pasy gumowe pod legary posiadają wyjątkowe właściwości wygłuszające. Ich zastosowanie zapobiega skrzypieniu posadzki, redukuje odgłosy chodzenia i zmniejsza drgania oraz wibracje. Izolacja akustyczna i redukcja hałasu gwarantuje maksymalny komfort podczas użytkowania posadzki.

Szeroka gama rozmiarów i grubości

Oferta sklepu Power Rubber obejmuje podkłady z kauczuku różnej długości wewnętrznej (np. 20 m, 200 cm), szerokości i grubości (gr.: 1 mm, 2 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm, 12 mm, 15 mm, 20 mm, 25 mm, 30 mm, 40 mm, 50 mm itd.). Gęstość gumy jest taka sama na całej długości. Cena i darmowa dostawa uzależniona jest od wielkości zamówienia.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, warto skontaktować się z naszym Działem Obsługi Klienta.

Podkładki gumowe pod legary

Pas gumowy pod legary – produkt dzięki któremu zwiększysz wytrzymałość i trwałość podłogi

Na co należy zwrócić uwagę kupując taśmę gumową?

Rodzaj materiału

Do realizacji zleceń używamy odpowiednich mieszanek gum najwyższej jakości, które zachowują wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne, a także sprawdzają się w środowisku o szerokim zakresie temperatur.

Łatwa instalacja

Posiadamy nowoczesny park technologiczny z precyzyjnymi maszynami do cięcia gumy. Podczas produkcji wykonujemy podkłady z kauczuku pod konkretny wymiar klienta. Gotowy produkt jest łatwy w instalacji i wymaga niewielkiego przycinania. W firmie Power Rubber cena usługi ustalana jest indywidualnie. Przy większym zamówieniu oferujemy darmową wysyłkę towaru.

Odpowiedni rozmiar lub wymiar

Kupując podkładki gumowe upewnij się, że ich grubość jest odpowiednia. Na naszej stronie internetowej, w kategorii: pasy gumowe, znajdziesz wszelkie informacje dotyczące rozmiarów taśmy.

Podkładki gumowe

Zastosowanie gumowej taśmy do wzmocnienia i zabezpieczenia konstrukcji przynosi same korzyści, oto one:

  • długotrwała ochrona konstrukcji
  • zwiększa trwałość i wydajność drewnianych ram nośnych
  • uszczelnienie desek tarasowych zabezpiecza przed wnikaniem zanieczyszczeń i zbieraniem się brudu
  • oszczędność na kosztach związanych z konserwacją lub wymianą
  • zabezpiecza otwory na śruby przed wilgocią i powstawaniem korozji
  • zapobiegają wnikaniu wilgoci w legary, chroniąc drewno przed gniciem
  • izolacja akustyczna poprawiająca komfort użytkowania
  • nie potrzeba podkładu
  • odporna na warunki pogodowe
  • poprawia właściwości termoizolacyjne

Pasy gumowe

 

Podkłady pod legary

Jak wspomnieliśmy wcześniej, podkłady pod legary wykorzystywane są podczas budowy ogrodów czy tarasów w technologii pływającej. Posiadają właściwości dźwiękochłonne, zapobiegają skrzypieniu, minimalizują wibracje i odgłosy chodzenia, co zapewnia maksymalny komfort użytkowania.

Guma Pasy Gotowe Warszawa

Oferujemy gotowe pasy wykonane z wysokiej jakości gumy, które zapewniają doskonałą izolację akustyczną poprzez zmniejszenie fal akustycznych przechodzących z jednej strony konstrukcji na drugą. Skrzypienie podłogi najczęściej spowodowane jest szczelinami pomiędzy podłożem a legarami. Gotowe pasy to rozwiązanie, które skutecznie ogranicza przenoszenie dźwięków uderzeniowych na drewniane podłogi. Eliminuje piski, redukuje dźwięki powietrzne i uderzeniowe.

Podkładki Pasy Warszawa

Zastosowanie podkładek gumowych ma na celu oddzielenie oddzielenie konstrukcji w celu poprawy parametrów akustycznych. Powszechnie wykorzystuje się je zarówno w zastosowaniach komercyjnych, jak i gospodarstwie domowym. Co więcej, legary na gumowych podkładkach stabilizują całą konstrukcję oraz pomagają w opływie wody, co zapobiega gniciu i rozkładowi drewna.

Paski gumowe Warszawa

Drewno jest podatne na gnicie, dlatego tak ważne jest, aby podczas budowy nowego tarasu lub wymiany starego stworzyć stabilną konstrukcję zabezpieczoną przed wilgocią. Zastosowanie pasków gumowych zapewnia wiele korzyści, takich jak: zwiększenie żywotności tarasu, zapobieganie przenikania wilgoci do legarów, oszczędności na przyszłych konserwacjach, 

Guma na podłogę Warszawa

Guma na podłogę zapewnia ochronę tarasu przed czynnikami zewnętrznymi. Jest odporna na niesprzyjające warunki atmosferyczne, wilgoć, drgania i przeciążenia. Zapewnia dylatację między legarem a podłożem, co zapobiega osadzaniu się wilgoci na płaskich powierzchniach. Można ją zamontować na całej długości legara.

Podkłady pod legary

Dlaczego warto skontaktować się z nami w sprawie podkładów pod legary?

Zamówienia można składać zarówno drogą telefoniczną, jak i mailową. Realizujemy zamówienia na terenie całej Polski. Istnieje również możliwość odbioru osobistego w naszym sklepie stacjonarnym. Z naszej strony gwarantujemy terminową realizację zleceń i szybką dostawę towaru do klienta.

Pasu gumowe sklep

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu telefonicznego: +48 505 16 03 03, bądź mailowo (Power@PowerRubber.com) lub przez nasz formularz kontaktowy

Nasi zespół udzieli Państwu wszelkich informacji dotyczących oferowanych przez nas pasów gumowych produkowanych na wymiar.

 

Formularz kontaktowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Potrzebuje właściwej oferty? Skontaktuj się z Nami z POWER Rubber

Oferujemy Wsparcie i Doradztwo w zakresie oferowanych wyrobów i ich Produkcji.

Zapraszamy do opisania danej sytuacji, zapytania. Przedstawimy właściwe rozwiązania. Przygotujemy wycenę oraz harmonogram produkcji. Zapraszamy

Opiszę co potrzebuję
w Formularzu kontaktowym!